Discovery! – міжнародна програма з лідерства [Львів, Київ]

Тривалість програми

5 місяців

Мова викладання

Англійська

Про програму

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та Institute of Leadership and Management (ILM, провідний інститут з програм розвитку лідерства, Лондон) запрошують на навчальну програму управлінського розвитку – «Discovery!». Ця програма спеціально розроблена для лідерів та управлінців з високим потенціалом розвитку, її вже багато років проводять у відомих компаніях Європи, серед яких IKEA. Учасникам, які вже займають управлінські посади, ця програма допоможе структурувати наявні знання, а також узагальнити їхній практичний досвід ефективного управління.
pageid = 266

Цінність програми

Учасники «Discovery!», які успішно пройдуть курс, отримають міжнародний сертифікат Лондонського Інституту лідерства та управління (ILM) та сертифікат Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS).

За результатами навчання учасники стануть:

  • більш асертивними та впливовими
  • проактивними, ініціативними та більш впевненими
  • більш ефективними в комунікаціях
  • креативнішими та відкритішими
  • краще застосовуватимуть стратегічне мислення та лідерські якості
  • проявлятимуть більшу емоційну зрілість і вмітимуть краще співпрацювати
  • отримають цінні бізнес-контакти та можливість розширити власний світогляд в середовищі Львівської бізнес-школи УКУ.

 

Навчальна програма

Програма:

- 5 модулів

- тривалість модуля 2 дні [10:00-18:00]

Модуль 1. Управління високопродуктивними командами.

Після проходження модуля учасники матимуть набагато глибше розуміння самих себе та інших і зможуть краще взаємодіяти з іншими людьми, особливо тими, думки яких відрізняються від їхніх поглядів. Вони будуть більш готові керувати командами або проектами та ефективніше працюватимуть у команді.

Модуль 2. Лідерство та комунікації.

Після проходження модуля учасники ще краще розумітимуть, що під час комунікації не можна «ставити всіх під одну лінійку», і зможуть пристосовувати свої комунікації залежно від цільової аудиторії і таким чином робити їх ефективнішими. Вони почнуть почуватися впевненіше під час презентацій та виступів і звертатимуть більше уваги на невербальні комунікативні сигнали. Крім того, учасники будуть ще більше свідомі важливості комунікації для ефективного лідерства і будуть ще більше працювати над покращенням своїх комунікативних навичок, особливо навичок слухання.

Модуль 3. Від самоусвідомлення до само лідерства.

Учасники краще пізнають самих себе – як управляти собою більш ефективно і як використовувати своє «нове я» для ефективнішого впливу на інших. Вони стануть більш асертивними та упевненими і зможуть краще справлятися з конфліктними ситуаціями. До того ж, їхня віра в себе значно підвищиться.     

Модуль 4. Лідерство та зміни.

Після проходження модуля учасники будуть більш готові вийти за рамки старих методів та більш спроможні генерувати креативні ідеї та перетворювати їх на інноваційні та дієві рішення. Вони визнаватимуть неминучість та цінність змін і розумітимуть, як посприяти процесу змін у своїх організаціях.

Модуль 5. Управління та лідерство.

Після проходження модуля учасники краще розумітимуть, як ефективно управляти іншими і як надихати та проявляти лідерство як у хороші, так і в погані часи. Вони також володітимуть «інструментарієм» лідера, за допомогою якого зможуть використовувати різні стилі лідерства залежно від потреби.

Перед кожним модулем також передбачена самостійна робота.
Програма завершиться одноденною церемонією закриття, під час якої учасники поділяться своїми напрацюваннями та отримають міжнародні сертифікати.

 

Для кого

Програма розроблена спеціально для:
- лідерів та управлінців з високим потенціалом розвитку
- осіб, які займають лідерські позиції
- особи, які в найближчі два роки планують кар'єрне зростання

Викладач

Даніель Льюїс

Викладач магістерських програм та програм управлінського розвитку LvBS

Контактна особа

Ольга Доля

Керівник програм управлінського розвитку
  • +38 (096) 687 19 63
  • odolya@lvbs.com.ua

Відгуки

«Навчання у Даніеля Льюїса для мене нагадало англійській досвід, мені цього дуже не вистачало. Я хочу навчатися від першоджерела. Відверто кажучи, раніше я не надто прислухалася до команди, ми звикли до ієрархії, до вертикалі. Для мене було відкриттям, що може бути горизонталь. І зараз я в пошуку, як це організувати, поки що намагаюсь правильно ставити питання, щоб отримати правильні відповіді. «Discovery!» для мене – це, в принципі, шлях мого життя. Бізнес займає багато часу, компанія у нас спадкова –перейшла від моєї мами. Мама також завжди шукає щось нове, вона для мене – це теж «Discovery!», бо вона попереду. Ми маємо продовжити цю тенденцію і не десь, а саме тут – в Україні».

Юля Капустіна

Директор аудиторської компанії «ACCOUNT», м. Київ
Дізнавайтесь
про новини та події