Михайло Винницький

Ph.D., Професор Центру сімейного бізнесу LvBS, викладач з менеджменту управління бізнесом. Отримав докторський (PhD) ступінь з економічної соціології у 2003 році, захистивши дисертацію на тему «Підприємництво у пост-радянській Україні» в Кембриджському університеті (Великобританія). У LvBS викладає на магістерських та програмах управлінського розвитку.

До того він працював 7 років віце-президентом з продажу та маркетингу компанії Lava Computer Mfg Inc. у Торонто. Під його керівництвом компанія суттєво зросла та поширила свою діяльність по всій Північній Америці, Західній Європі, Південно-Східній Азії та Австралії.

Із 2003 р. Михайло постійно проживає в Україні. Серед його успішних проектів можна назвати започаткування в 2005 р. Президентської програми МВА (для власників) в kmbs; в 2008 р. заснування першої в Україні Докторської школи в НаУКМА (підрозділу університету, через який впроваджено європейську модель підготовки молодих науковців-аспірантів/докторантів); в 2013 р. заснування корпоративного університету компанії Winner (автомобільного імпортера).

В останні роки після Майдану, Михайло був призначений радником Міністра освіти і науки України, а також обрано головою Національної команди експертів з реформування вищої освіти Еразмус+. В цих ролях він опікується запровадженням ступеня доктора філософії (PhD) замість традиційної української аспірантури і реформуванням медичної освіти. Останніх 3 роки також є членом Ради наставників Української Академії Лідерства.

Останніх 8 років постійно викладає на кафедрі соціології НаУКМА, займається консалтингом в галузі управління продажем, а впродовж 2008-2010 рр. ще й регулярно виступав «хронікером» на програмі «ШустерLive». У той мінімальний вільний від роботи час, який у нього періодично з’являється Михайло проводить в сімейному колі з своїми чотирма дітками.

У Львівській бізнес-школі Михайло викладає курси: «Управління продажем», «Бізнес як система», «Інструменти менеджменту для ефективних рішень».