Ефект Медичі

Світовий бестселер з питань інновацій був спеціально вибраний та перекладений LvBS для українського читача. У своїй книзі, перекладеній на 17 мов світу, Франс Йохансон веде нас по шляху створення інновацій на перетині ідей та світоглядів.

Багатогалузева дослідницька група робить відкриття, у який спосіб можна читати думки мавпи. Шеф-кухар змішує несподівані складники, як от морські їжаки та льодяники, і змінює світ професійного кухарства. Інженер запозичує відомості про поведінку мурах-фуражирів, щоб розробити маршрути розвідки для безпілотних літальних апаратів в зонах воєнних дій.

Книга “Ефект Медичі” побудована на численних яскравих історіях про перетини у різних галузях, як от бізнес, наука, мистецтво та політика. З численних прикладів – від чоловіка, який сам, без сторонньої допомоги, створив першу писемну мову племені черокі та навчив цієї писемності інших, до групи, яка зламала німецький шифр “Енігма” під час ІІ Світової війни – читачі дізнаються як:
– зруйнувати асоціативні бар’єри і поглянути на проблеми по-новому;
– у випадковий спосіб, проте цілеспрямовано, поєднувати різні концепції;
– перейти від знайомого оточення та діяльності до невідомого;
– діяти, незважаючи на поразки, задля втілення ідей Перетину.

Цю книгу можна придбати на рецепції LvBS на вул. Козельницькій, 2а (ІІІ поверх), у крамниці Центру Шептицького на вул. Стрийській,29 чи замовити телефоном: 098 350 35 56.

Інші книги LvBS