Мистецтво творення попиту

У новій книзі «Мистецтво творення попиту: як передбачати прагнення покупців» (“Demand:Creating What People Love Before They Know They Want It”) Адріан Сливоцький пропонує радикально новий підхід до аналізу попиту, підкріплений численними практичними прикладами, який буде цікавим не лише для бізнес-спільноти, але й для громадських активістів, урядовців, директорів неприбуткових організацій та інших майбутніх новаторів.

Попит – один з небагатьох економічних термінів, про який всім відомо. Попит породжує пропозицію. Коли зростає попит – відбувається ріст – створюються робочі місця, економіка розквітає, а суспільство процвітає. Так виглядає в теорії. Все звучить доволі просто, проте насправді, майже ніхто не розуміє природу попиту, включаючи власників бізнесу, топ-менеджерів та політиків, які намагаються стимулювати попит та задовільняти його. «Мистецтво творення попиту» – це книга, яка шукає ключі до питань звідки ж виникає попит, і як ми можемо його контролювати.

Цю книгу можна придбати на рецепції LvBS на вул. Козельницькій, 2а (ІІІ поверх), у крамниці Центру Шептицького на вул. Стрийській,29 чи замовити телефоном: 098 350 35 56.

Інші книги LvBS