Прорив

 

Сьогодні, коли ваші статки можуть змінитися буквально за одну ніч, новим стратегічно необхідним підходом стає перетворення моменту максимального ризику на максимальну нагоду. У книзі «Прорив» Адріан Сливоцький виклав сміливі і оригінальні ідеї для кардинального зростання бізнесу, а також практичні засоби, які можна використати вже наступного тижня, а саме:

• Як змінити шанси на успіх вашої наступної великої ініціативи і створити потенційний прорив у галузі, як це зробила Toyota зі своїм зростаючим модельним рядом автомобілів Prius.
• Формулюйте і використовуйте ризики, а не ставайте їх заручниками. Станьте компанією з інтенсивними знаннями і постійно збільшуйте відрив у знаннях між вами та вашими конкурентами, як це переконливо продемонстрували Coach та японська Tsutaya.
• Той, хто домінує в категорії, не може домінувати в тому, що не належить до його категорії.Коли легенді баскетболу Біллу Расселу довелося протистояти вищому, фізично потужнішому Вілту Чемберлену, він вигадав інакший спосіб ведення гри і зумів привести Бостон Селтікс до перемоги. Таке саме мислення компанії Target дозволяє їй процвітати у світі Wal-Mart – і може допомогти вам перевершити «непереможного» конкурента у вашій галузі.
• Коли на своєму шляху дійдете до роздоріжжя, скористайтеся ним! Лише невелика частка компаній здатна вижити, коли в галузь приходять технологічні або стратегічні зміни. Щоб вижити, дізнайтеся секрет, який дав змогу компанії Microsoft витримати появу Інтернету – мистецтво робити подвійні ставки.
• Застрягли в рамках свого бізнесу? Знайдіть ширші рамки, потім – найширші. Коли зростання припиняється, залучайте більше грошей своїх клієнтів через інновації в попиті і широкоформатне мислення. Беріть приклад з таких компаній, як Continental AG, Ikea і Procter & Gamble.
• Ваші конкуренти можуть також найбільше посприяти вашому прибутку. Припиніть смертельну війну з конкурентами! Ключем до успіху є знання того, коли варто конкурувати, а коли – співпрацювати, як це показала компанія Apple своїм революційним підходом до співпраці у музичній індустрії.

Цю книгу можна придбати на рецепції LvBS на вул. Козельницькій, 2а (ІІІ поверх), у крамниці Центру Шептицького на вул. Стрийській,29 чи замовити телефоном: 098 350 35 56.

Інші книги LvBS