Discovery! – міжнародна програма з лідерства [Львів]

Старт програми

29 березня, 2018

Тривалість програми

5 місяців

Мова викладання

Англійська

Місто

Львів

Вартість програми

3 350 USD – 1 учасник
Для команд діють кращі умови

Ціни вказані без урахування ПДВ

Про програму

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та Institute of Leadership and Management (ILM, провідний інститут з програм розвитку лідерства, Лондон) запрошують на навчальну програму управлінського розвитку – «Discovery!». Ця програма спеціально розроблена для лідерів та управлінців з високим потенціалом розвитку, її вже багато років проводять у відомих компаніях Європи, серед яких IKEA. Учасникам, які вже займають управлінські посади, ця програма допоможе структурувати наявні знання, а також узагальнити їхній практичний досвід ефективного управління.
pageid = 266

Цінність програми

Учасники «Discovery!», які успішно пройдуть курс, отримають міжнародний сертифікат Лондонського Інституту лідерства та управління (ILM) та сертифікат Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS).

За результатами навчання учасники стануть:

 • більш асертивними та впливовими
 • проактивними, ініціативними та більш впевненими
 • більш ефективними в комунікаціях
 • креативнішими та відкритішими
 • краще застосовуватимуть стратегічне мислення та лідерські якості
 • проявлятимуть більшу емоційну зрілість і вмітимуть краще співпрацювати
 • отримають цінні бізнес-контакти та можливість розширити власний світогляд в середовищі Львівської бізнес-школи УКУ.

 

Навчальна програма

Програма:

 •  5 модулів
 •  тривалість модуля 2 дні [10:00-18:00]

Модуль 1. Управління високопродуктивними командами.

29-30 березня

Після проходження модуля учасники матимуть набагато глибше розуміння самих себе та інших і зможуть краще взаємодіяти з іншими людьми, особливо тими, думки яких відрізняються від їхніх поглядів. Вони будуть більш готові керувати командами або проектами та ефективніше працюватимуть у команді.

Модуль 2. Лідерство та комунікації.

18-19 квітня

Після проходження модуля учасники ще краще розумітимуть, що під час комунікації не можна «ставити всіх під одну лінійку», і зможуть пристосовувати свої комунікації залежно від цільової аудиторії і таким чином робити їх ефективнішими. Вони почнуть почуватися впевненіше під час презентацій та виступів і звертатимуть більше уваги на невербальні комунікативні сигнали. Крім того, учасники будуть ще більше свідомі важливості комунікації для ефективного лідерства і будуть ще більше працювати над покращенням своїх комунікативних навичок, особливо навичок слухання.

Модуль 3. Від самоусвідомлення до само лідерства.

21-22 травня

Учасники краще пізнають самих себе – як управляти собою більш ефективно і як використовувати своє «нове я» для ефективнішого впливу на інших. Вони стануть більш асертивними та упевненими і зможуть краще справлятися з конфліктними ситуаціями. До того ж, їхня віра в себе значно підвищиться.     

Модуль 4. Лідерство та зміни.

25-26 червня

Після проходження модуля учасники будуть більш готові вийти за рамки старих методів та більш спроможні генерувати креативні ідеї та перетворювати їх на інноваційні та дієві рішення. Вони визнаватимуть неминучість та цінність змін і розумітимуть, як посприяти процесу змін у своїх організаціях.

Модуль 5. Управління та лідерство.

26-27 липня

Після проходження модуля учасники краще розумітимуть, як ефективно управляти іншими і як надихати та проявляти лідерство як у хороші, так і в погані часи. Вони також володітимуть «інструментарієм» лідера, за допомогою якого зможуть використовувати різні стилі лідерства залежно від потреби.

Перед кожним модулем також передбачена самостійна робота.

 

Для кого

Програма розроблена спеціально для:

 •  лідерів та управлінців з високим потенціалом розвитку
 •  осіб, які займають лідерські позиції
 •  особи, які в найближчі два роки планують кар'єрне зростання

Викладач

Відгуки

Програма націлена на навчання лідерів. Але я б рекомендувала її кожному спеціалісту, оскільки ефективна комунікація, організація роботи і команди – це те, що потрібно знати усім. Сьогодні найбільш потрібні люди, які однаково володіють soft та hard skills. Матеріали програми – це теорія у поєднанні з практичними завданнями і техніками, які можна використовувати одразу на роботі. П’ять модулів цієї програми пройшли на одному диханні. На кожному з них я дізнавалась щось нове про себе, про свою поведінку і сприйняття – залежно від різних ситуацій. Варто окремо сказати про викладача. Деніел Льюїс – це людина з великим досвідом викладання і роботи у різних сферах бізнесу. Його подача матеріалу, пояснення інформації і володіння увагою авдиторії були на найвищому рівні.

Катерина Овеченко

QA Specialist, Itera Consulting Ukraine

«Навчання у Даніеля Льюїса для мене нагадало англійській досвід, мені цього дуже не вистачало. Я хочу навчатися від першоджерела. Відверто кажучи, раніше я не надто прислухалася до команди, ми звикли до ієрархії, до вертикалі. Для мене було відкриттям, що може бути горизонталь. І зараз я в пошуку, як це організувати, поки що намагаюсь правильно ставити питання, щоб отримати правильні відповіді. «Discovery!» для мене – це, в принципі, шлях мого життя. Бізнес займає багато часу, компанія у нас спадкова –перейшла від моєї мами. Мама також завжди шукає щось нове, вона для мене – це теж «Discovery!», бо вона попереду. Ми маємо продовжити цю тенденцію і не десь, а саме тут – в Україні».

Юля Капустіна

Директор аудиторської компанії «ACCOUNT», м. Київ

Контактна особа

Юрій Пакліковський

Менеджер програм управлінського розвитку
 • +38 (067) 675 66 08
 • ypaklikovskyi@lvbs.com.ua
Дізнавайтесь
про новини та події