Старт програми

30 листопада, 2018

Тривалість

2 дні

Мова викладання

Українська

Місто

Львів

Вартість

7 400 грн
(без ПДВ)

Фінансовий менеджмент [Львів]

Про програму

Знання фінансів допомагає краще розуміти бізнес, планувати реалістичні проекти та приймати аргументовані та ефективні управлінські рішення. Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на програму «Фінансовий менеджмент» для отримання практичних навиків та подальшого ефективного їх використання у повсякденній роботі та переговорах.
pageid = 773

Цінність програми

Програма розроблена відомим експертом-практиком у галузі фінансів і визнаним професором із фінансового та управлінського обліку, а також фінансового менеджменту. Учасники зануряться у фінансове середовище на 2 повних дні, опрацьовують живі практичні кейси. Фінансовий матеріал подається максимально легко та доступно для розуміння не фінансистів.

Після завершення програми учасники отримають сертифікат Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS).

 

Навчальна програма

 

Програма розрахована на 2 дні (10:00-18:00).

Основний фокус програми спрямований на наступні питання:

  • Використання фінансової термінології у процесі спілкування як з фінансистами, так і з не фінансистами;
  • Ефективне використання фінансових аргументів у процесі переговорів, обґрунтувань, презентацій, захисту власної позиції в процесі здійснення менеджерської діяльності;
  • Правильна класифікація витрат компанії для обґрунтування та прийняття поточних рішень (наприклад, при необхідності змінити ціну на продукт, чи найняти на роботу нового працівника чи обґрунтувати доцільність реклами, тощо);
  • Розрахунок точки беззбитковості компанії (CVP-аналіз) при декількох продуктах;
  • Складання поточних бюджетів у процесі операційної діяльності;
  • Приймання швидких стандартних операційних рішень на основі релевантного аналізу витрат (наприклад, рішення про доцільність заміни обладнання, рішення про замовлення послуг у сторонньої організації, рішення про вихід на ринок з новим продуктом чи виведення нового продукту з ринку тощо).

 

Для кого

Програма зорієнтована на  тих, хто бажає поглибити власні знання у фінансах та навчитися ефективно приймати рішення.

Викладач

Відгуки

Найбільше варто відзначити рівень викладача. Інформація була донесена максимально доступно, зрозумілою мовою. Я насправді використовую отриманні знання у щоденній роботі. Також варто звернути увагу на рівень слухачів, одногрупників, з якими довелось попрацювати розглядаючи кейси. Він досить високий. Від колег по парті я також дізнався багато корисного.

Назарій Білобран

Директор ПП «Центр зв'язку «Граф»

Основним критерієм вибору цієї програми для мене був викладач Михайло Колісник, який вміє неймовірно просто, з гумором пояснити найскладніші речі, навіть людям, що ніколи не мали справи з фінансами. HR, рекрутери, sales, які у повсякденному житті «бояться» фінансів, після цього курсу почуваються мало не гуру бюджетування і з легкістю приймають рішення на основі фінансових показників. Зараз програма є особливо актуальною – наближається час планування бюджетів на наступний рік.

Зоряна Богдан

CFO у ІТ-компанії REMIT

Контактна особа

Юрій Пакліковський

Менеджер програм управлінського розвитку
  • +38 (067) 675 66 08
  • ypaklikovskyi@lvbs.com.ua
Дізнавайтесь
про новини та події