Старт програми

21 травня 2021

Тривалість

2 дні

Мова викладання

українська

Місто

Львів

Вартість програми

8000 грн (без ПДВ)

Формула успішного управління проектами [Львів]

Про програму
Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на навчальну програму «Формула успішного управління проектами» з Сергієм Потаповим, викладачем управління проектами, консультантом з проектного управління Міністерства Економіки України (Prozorro), Міністерства Оборони України (Проектний Офіс Реформ МОУ) та ін. Упродовж двох днів, учасники розглянуть ключові проблеми проектного управління та шляхи їх вирішення, які можуть бути імплементовані в будь-якій організації, незалежно від сфери діяльності чи розміру. Отримають інструменти, які не потребують значних інвестицій в технічні системи, натомість допомагають досягати суттєвих результатів завдяки змінам у відносинах між людьми.
pageid = 2100
Навчальна програма

Теми, які будуть розглянуті під час навчання:

 1. Відмінності проектів від інших видів операційної діяльності. Особливості управління проектами та обмежена точність планування.
 2. Проекти, як інструменти реалізації стратегії організації. Проект, програма та портфель проектів.
 3. Формулювання цілі проекту, важливість вимірюваних індикаторів успішності проекту та перехід до розуміння змісту проекту.
 4. Зацікавлені сторони проекту, кого варто не забути врахувати при плануванні.
 5. Алгоритм переконання зацікавлених сторін. Робота з високорівневими ризиками.
 6. Декомпозиція продукту проекту, Ієрархічна Структура Робіт (ІСР) та Дерево Цілі.
 7. План – логічна послідовність задач, які мають бути виконані для досягнення цілі. Мережева діаграма, як основа планування.
 8. Виконавці задач або як зменшити «людський фактор» при плануванні майбутніх робіт.
 9. Невизначеність, її класифікація та вплив на точність планування.
 10. Оцінка тривалості проектних задач. Інструмент для виявлення ризиків та знаходження балансу між «дешево – якісно – швидко».
 11. Дедлайни для виконавців – чи завжди вони корисні?
 12. Буфер як інструмент гарантування кінцевих дат в умовах суттєвої невизначеності.
 13. Побудова системи моніторингу виконання проекту, спрямованої на швидкість його виконання. Основні пастки, що призводять до затримок в проектах та робота з ними.
Цінність програми

В результаті навчання учасники зможуть:

 • ефективно керувати вартістю, термінами та якістю проекту, а також створювати і адаптувати плани у відповідь на зовнішні і внутрішні зміни;
 • професійно взаємодіяти з командою;
 • використовувати технологічні інструменти для швидкого прийняття рішень з різними зацікавленими сторонами;
 • визначати цілі, обмеження, кінцеві результати та критерії ефективності проекту.
Для кого

Програма буде корисною для:

 • тих, хто уже задіяний у сфері проектного менеджменту, але прагне систематизувати свій досвід;
 • людей, які керують компанією таким чином, щоб вона могла розширюватись ефективно і дієво.
Викладач
Відгуки

Я відкрила для себе Львівську бізнес школу на початку 2016 року. За цей період мала честь навчатись на трьох програмах, одна з яких – «Формула успішного управління проектами». Надзвичайна атмосфера, спікер професіонал, цікаві та корисні матеріали, передані навички та інструменти, які імплементувала у себе в команді. Рекомендую Львівську бізнес школу УКУ всім, хто у пошуках знань, мотивації, натхнення, нового та цікавого. LvBS – це те місце де можна почерпнути багато. Девіз «Великого бажайте» закарбувався в пам’яті і магічно допомагає у повсякденному житті!»

Ірина Мандзій
Однією з неочікувано сильних сторін програми “Формула успішного управління проектами” для мене був склад учасників. Сподіваюсь, що LvBS за таким принципом набирає слухачів і на інші базові програми.
Коли в одній авдиторії зібралися виробники автозапчастин, IT-шники, будівельники, дизайнери і одночасно наймані менеджери, власники бізнесу, люди з неприбуткових громадських організацій та освітяни, до того ж, дуже різного віку, – кожне питання, проблема, інструмент чи ідея тестуються в найважчих умовах.
Дар’я Юровська
Контактна особа
Христина Горна
Менеджерка з навчання та розвитку
 • +380 67 672 5800
 • khorna@lvbs.com.ua