Підтримай Україну зараз! Дізнатись більше
Початок

жовтень 2022

Тривалість

9 модулів

Мова викладання

українська

Місто

Львів

180000 грн

Ефективне менторство через призму EQ-Boost

Менторська програма – Авторська програма Валерії Козлової, експертки з результативного мислення і авторки дисципліни EQ-Boost, та Ярини Бойчук, CEO LvBS, яка має досвід власного бізнесу та реалізації міжнародних бізнес-проектів в Україні та за кордоном.

Прагнете трансформувати власний бізнес, але досі в пошуку дієвого шляху, який принесе бажаний результат? Зверніть увагу на менторську програму Львівської бізнес-школи УКУ. Адже ментор – людина, яка бачить і розвиває як власні сильні сторони, так і сильні сторони своєї команди, що особливо важливо в часи змін. Програма покликана випустити керівника, який вміє ефективно навчати та наставляти власних співробітників.

Менторська програма створена для власників та СЕО, що готові стати драйверами змін у компаніях і ефективно навчати свої команди. В основу програми покладено 9 фундаментальних навичок ментора та опанування дисципліни EQ-Boost, створеної на базі 20-річного досвіду дослідження чинників, що підвищують швидкість прийняття рішень та досягнення результату.

Навчання менторству – це інвестиція, яка допоможе компанії заощадити сотні тисяч доларів, витрачених на навчання підлеглих. Ви реалізуєте себе як бізнесмен, що веде команду до якісно нового рівня. І задоволення від реалізації цього – задоволення вищого ґатунку, ніж володіння успішною компанією.

Завдяки програмі лідер бізнесу усвідомить власний досвід, свої успіхи та помилки. Через призму нового погляду на свій бізнес навчиться підтримувати команду – стане ментором, а не наглядачем. Випускники програми відзначають, що здійснили значний прорив у бізнесі, досягли стрімкого особистісного розвитку та злагодженої результативної роботи команди.

Засвоївши дисципліну EQ-Boost Валерії Козлової, ви зможете вийти на новий рівень через результат-орієнтоване менторство з використанням
синергії емоційного та раціонального мислення.

Для кого
Спеціально розроблена програма тільки для випускників магістерських програм LvBS та МВА програм інших бізнес-шкіл
  • власників, топ-менеджерів та керівників бізнесу
  • тих, хто приймає стратегічні рішення щодо майбутнього компанії
  • тих, хто відчуває себе відповідальним за побудову та ефективність власної команди
pageid = 15408
Структура програми

Навчальна програма

Програма складається з дев’яти модулів, в основу яких покладено 9 фундаментальних навичок ментора. Тривалість кожного модуля 1 день. Тривалість програми 10 місяців.

Про програму та авторів

Менторська програма – авторська програма Валерії Козлової, засновниці компанії «Corporate EQ», що виводить бізнеси на глобальний рівень, авторки технології EQ-Boost, та Ярини Бойчук, CEO LvBS, яка має досвід власного бізнесу та реалізації міжнародних бізнес-проектів в Україні та за кордоном.

Програма покликана випустити керівника, який вміє ефективно навчати власних співробітників, бути для них ментором. Менторська програма створена для власників та СЕО, що готові стати драйверами змін у компаніях і ефективно навчати свої команди. В основу програми покладено 9 фундаментальних навичок ментора.

Завдяки програмі лідер бізнесу усвідомить власний досвід, свої успіхи та помилки. Через призму нового погляду на свій бізнес навчиться підтримувати команду – стане ментором, а не наглядачем. Випускники програми відзначають, що здійснили значний прорив у бізнесі, досягли стрімкого особистісного розвитку та злагодженої результативної роботи команди.

Освоївши методологію Валерії Козлової EQ-Boost, ви зможете вийти на новий рівень через результат-орієнтоване менторство з використанням синергії емоційного інтелекту (EQ) та раціонального інтелекту (IQ).

Додатково пропонуємо познайомитися з інтерв’ю.

 

 

Вимоги до вступника
  • Cтупінь магістра будь-якої спеціальності програм LvBS
  • Ступінь МВА програм інших бізнес-шкіл
Часті запитання

Додатково пропонуємо познайомитися з інтерв’ю.

Викладачі
Відгуки

Навчання на програмі починається з повної зміни картини світу, коли раптом усвідомлюється роль емоцій як різновиду мислення і їх впливу на спроможність бачити можливості і робити рішення.
Далі ви занурюєтеся у світ, де довіра, як емоційно-економічна категорія, відіграє ключову роль. Зрозумівши звідки і як береться довіра, ви робите перший крок у пошуках своєї нової цілісності.
Наступним кроком ви дізнаєтесь про увагу, механізми її роботи і навчитесь її фокусувати, що є необхідною умовою для досягнення бажаного результату. Виявляється, є велика різниця між комунікацією стратегії компанії і фокусуванням уваги команди на результаті, хоча ці концепти взаємодіють між собою!
На програмі мова йде ще про багато різних речей, таких як зворотній зв’язок, ментальні пастки, травматичні переживання, мотивацію, щастя та інше. І наче б то все просто і написано в книжках, та чомусь не працює:).
Але найціннішим є те, що після групових опрацювань, ти можеш пропрацювати особисте з Менторами, які знають свою роботу!

Роман Казанко
випускник програми MBA Kyiv Mohyla Business School та учасник програми менторства LvBS, керуючи партнер у Офіційний дилер Renault в Україні Arma Motors та ТДВ «Броварський завод котельного устаткування АРДЕНЗ»

Для мене ця програма дала навіть сильніший результат, ніж я очікував. MBA дав розуміння бізнесу як системи, і бачення, яких глобальних результатів можна взагалі прагнути. А менторська програма дала розуміння як цих результатів досягти, і дала інструмент як працювати з людьми, як побудувати команду, і, загалом, дала впевненість в собі і в можливості досягати будь-яких вищих цілей і при цьому зберігати внутрішній спокій та гармонію. Це – космос.

Андрій Бандрівський
випускник програми Key Executive MBA LvBS та менторської програми LvBS, співвласник Gorgany.com, Turbat, м. Львів

Ви питаєте: – Що буде на виході? – Так от результатом програми буде те, з чим Ви прийшли «на вході». Програма дуже особистісна, часом болюча, проте вона дає можливість усвідомити себе і власні цілі. Кожен учасник буде мати свій результат, перед вступом насправді дуже корисно поспілкуватися з Валерією і сформувати власну ціль

Іра Фіщук
Випускниця програми MA in Human Resources and Organization Development та менторської програми, директорка ТзОВ «Компанія Дзига», м. Івано-Франківськ

Під час програми Менторства я почав бігати, на що не міг зважитися вже довший час, – а це насправді про цілі та про орієнтований на результат підхід. Насправді навчання дало мені особисто дуже багато: допомогло навчитися розуміти себе, свої потреби і завдання, відкрило багато нових запитань. Я почав більше слухати своїх працівників, почав відпускати, більше чути і менше говорити, що робити. І це для мене велика перемога!

Коли я вступив на навчання у Львівську бізнес-школу УКУ, я був спраглий знань, мені все подобалося, але десь на екваторі зрозумів, що за цим усім успіхом і неймовірною кількістю можливостей – я втратив фокус. Саме тоді мені бракувало когось, хто поставить правильні запитання, поверне мене до фокусу на результат. Ментор – це та людина, яка може тримати фокус і додавати продуктивності. Сьогодні я вбачаю своєю місією ділитися власним досвідом і допомагати українським компаніям ставати успішними в глобальному світі. Саме тому я викладаю у бізнес-школі – і це одна з причин, чому я погодився бути ментором. А ще одна причина – це спільнота. Бізнес-школа УКУ для мене – це спільнота, об’єднана близькими цінностями і, якщо я можу стати частинкою в розвитку цієї спільноти, я буду щасливий. Тому я тут!

Ігор Блистів
Випускник програми Key Executive MBA та менторської програми, викладач LvBS, маркетинг-директор та директор з інновацій компанії «Кормотех»

Для мене ця програма стала великим пробудженням самої себе. Чесно, то було нелегко. Проте дуже відверто з собою, відкриття більшого потенціалу і розкриттям власних крил. Вражаючим є те, що результати програми такі потужні, що змінам підлягають близькі оточуючі. Що я маю на увазі? Через зміни в моєму особистому та професійному житті, пішли зміни на краще в сім’ї та кар‘єрі. Там точно буде відвертість кейсів та «докопування» до істини. Дуже вдячна Вам, Ярка Бойчук та Валерія Козлова, за так вдало організовану програму, дуже цінно!

Ірина Петрусь
Випускниця програми MA in Human Resources and Organization Development та менторської програми, Staff HRBP у компанії Infineon

Я навчилася завжди запитувати себе, навіщо я це зараз роблю. З одного боку, це відслідковування емоції, а з іншого – це результативний підхід до всього, що я роблю. Наприклад, коли у бізнесі твій колега зробив щось не так, але проявив ініціативу. Для того, щоб не вбити його ініціативність, ти завжди мусиш контролювати свої емоції і думати, що у кінцевому результаті ти хочеш отримати, таким чином і будувати свою поведінку.

Тетяна Чирка
Випускниця програми Key Executive MBA та менторської програми, виконавчий директор Торгового дому “Жива”, м. Львів

Після навчання на програмі я справді почав думати, для чого я роблю цю дію, який результат я ставлю перед своїм словом, своєю комунікацією, чи з підлеглими, чи в родині. Тепер я намагаюся постійно орієнтуватися на результат. Також тепер я почав чути людей. Власне, якщо ви нічого не хочете знати про емоційний інтелект, якщо ви не хочете вийти зі стану комфорту, щоб досягти нових поставлених перед собою цілей, якщо ви не хочете вийти на якісно новий кращий етап, то я вам не рекомендую йти на програму з менторства.

Костянтин Шумський
Випускник програми Key Executive MBA та менторської програми, власник та керівник Галереї сучасного мистецтва Iconart, м. Львів

Я почав спокійніше реагувати на помилки своїх працівників і розуміти, власне, що вони мають право на помилки. А головне – до мене повернулося бажання займатися бізнесом. Я рекомендував би всім разів з 10 пройти цю програму.

Тарас Джула
Випускник програми Key Executive MBA та менторської програми, партнер соціальної пекарні “Горіховий дім”, м. Львів

Більше уваги почав приділяти своїм емоціям. Зрозумів, як їх використати для досягнення ще кращого результату. Це програма для тих людей, хто хоче поділитися своїм досвідом, програма вчить нас цього.

Ігор Кушнір
Випускник програми Key Executive MBA та менторської програми, власник мережі магазинів “Свій Маркет”, м. Львів

Я стала краще відслідковувати свої емоції і краще ними володіти. Не емоції мною володіють, а я ними. Я краще контролюю ситуації стресу і невизначеності. Ця програма насправді – це чудовий наступний рівень після МВА.

Оксана Гудзовата
Випускниця програми Key Executive MBA та менторської програми, співвласниця компанії “Хліб-Трейд” (ТМ “Просто добрий Хліб”)

Одна з ключових речей, які я навчилася робити: ставити під сумнів твердження авторитетних мені людей заради досягнення кращого результату, або пізнання істини. Я також підвищила рівень довіри і віри в себе, я почала дуже швидко відслідковувати шляхи, які ведуть мене до досягнення результату, якого я хочу.

Ірина Дмитерко
Випускниця програми Key Executive MBA та менторської програми, член Ради випускників LvBS та Дорадчої ради LvBS, заступник фінансового директора в Агрохолдингу CFG

Я почав більше уваги звертати на свої емоції і робити це більш усвідомлено. По-друге, я навчився поновлювати свій емоційний ресурс, по-третє, я настільки розбігся, що можу злетіти. І я купив собі гітару, аби задовольнити свою внутрішню дитину.

Павло Гайдай
Випускник програми Key Executive MBA та менторської програми, СЕО, власник ГК «Автологістика», м. Київ
Переваги
Індивідуальна робота з Валерією Козловою

Упродовж 9 місяців ви матимете не лише навчання на програмі, а й індивідуальну роботу з професійним ментором. Це розвине ваш особистий потенціал та дасть практичне розуміння того як здійснювати результат-орієнтоване менторство.

Практика з учасниками магістерських програм LvBS

Ви отримаєте розуміння та навички менторства, а практичний досвід здобудете, ставши ментором для учасників LvBS, які зараз навчаються на програмах магістерського рівня. Бути ментором для колег це дуже відповідальне завдання, але це також найвищий рівень власного навчання та зростання упродовж життя. Ми в LvBS віримо, що постійний розвиток є саме тією мотивацією, коли ми можемо довірити найцінніше – наших учасників та їх зростання і досягнення.

Втілення одразу навичок у своїй роботі

В процесі навчання (вже з першого заняття!) ви зможете втілювати практики при побудові свого колективу та бути ментором своїх колег та підлеглих на їхньому шляху до успіху. А саме таке навчання через досвід та рефлексію відбувається в процесі роботи ментора з менті. Здобувши знання та досвід, ви зможете, незалежно від LvBS, бути ментором для власної компанії або для іншого бізнесу.

Контактна особа
Тетяна Новолодська
Менеджерка Асоціації випускників та Спільноти LvBS
  • +38 (063) 861 93 92
  • tnovolodska@lvbs.com.ua