Старт

Осінь 2020

Мова викладання

українська, англійська

Міста програми

Львів-Київ

Вартість програми:

120 000 грн. (без ПДВ)

100 000 грн. (без ПДВ)
Кількість місць обмежена

MA in Human Resources and Organization Development

Єдина магістерська програма міжнародного рівня в Україні з управління персоналом та організаційного розвитку. Програма ліцензована Міністерством освіти і науки України

Для кого

Це комплексна програма для тих, хто має досвід в управлінні персоналом і хоче перейти на новий рівень особистісного та професійного розвитку. Учасники програми - HR-фахівці, які прагнуть структурувати власний досвід, здобути HR і бізнес-експертизу міжнародного рівня та розвинути професійні компетенції майбутнього.
pageid = 248

Структура програми

 • Тривалість програми – 22 місяці : 1 рік інтенсивного навчання (з перервою на літо), 10 місяців – робота над дипломним проектом та вибіркові курси
 • 10 модулів основної частини програми (4 дні на місяць, з середи по суботу)
 • 3 вибіркові курси кросфункціонального характеру 
 • 5 з 10 основних навчальних модулів проходитимуть у Києві
 • Виїзні модулі по Україні
 • Підготовка дипломного проекту
Навчання відбувається у зручному модульному форматі, що вдало поєднується з роботою, і проходить у сучасному корпусі Українського католицького університету у Львові з виїзними модулями до Києва.

Навчальна програма

Навчальна програма

 • Міжнародний HRM
 • Бізнес як система
 • Інтегральна динаміка
 • Стратегічне управління персоналом 
 • Забезпечення та управління талантами
 • Управління ефективністю
 • Управління змінами
 • Фінанси для HR
 • Аналітика для HR
 • Управління компенсацією
 • Навчання та розвиток
 • Організаційний розвиток
 • Трансформаційне лідерство
 • Внутрішні та зовнішні комунікації
 • Бренд роботодавця
 • Психічне здоров’я в організації
 • Корпоративна соціальна відповідальність (CSR)
 • Правові аспекти управління персоналом
 • Етичні аспекти управління персоналом
 • Digital Working
 • Вибіркові курси

Гарантійний термін – впродовж двох років після закінчення навчання учасники можуть безкоштовно прослухати 2 курси програми на вибір.

Вступ на програму

Щоб вступити на програму, потрібно:

 1. Заповнити аплікаційну форму
 2. Пройти вступну співбесіду
 3. Заповнити розширену аплікаційну форму, написати мотиваційне есе на тему «Мої цінності – виклик чи благо?» та подати два рекомендаційні листи від професіоналів з галузі. Зразки листів можете знайти тут. Дедлайни подачі вищезазначених документів погоджуються з менеджером в індивідуальному порядку. 
 4. Пройти вступні випробування: фахове випробування, що включає: тест з менеджменту, вирішення бізнес-кейсу та його захист, а також іспит з англійської мови 

Вимоги до кандидатів

 1. управлінський досвід роботи у сфері управління персоналом;
 2. керування та відповідальність за увесь HR-напрямок або однієї з підфункцій в межах компанії/організації;
 3. участь у прийнятті та втіленні стратегічних рішень в межах напрямку;
 4. ступінь бакалавра у будь-якій галузі;
 5. рівень англійської Intermediate та вище;
 6. прагнення професійного та особистісного розвитку;
 7. високі моральні стандарти, цілісність і зрілість;
 8. гнучкість та відкритість до нового досвіду.

Академічна рада

Завдання Академічної ради – стати впливовим стейкхолдером у формуванні траєкторії стратегічного розвитку програми, яка буде якнайкраще відповідати потребам ринку та викликам часу, а також глобальним трендам у бізнес-освіті.

Відгуки

«Я йшла навчатися для структурування знань і, щоб краще зрозуміти свою роль та її вплив на зміни в компанії. На момент прийняття рішення про участь у програмі, я мала лише семимісячний досвід роботи на позиції керівника відділу персоналу. Програма Школи абсолютно виправдала мої очікування. Я отримала багато інструментів, які одразу могла впроваджувати в компанії. Після LvBS для мене HR – це не просто функція підтримки, HR має розуміти суть бізнесу, має вміти спрогнозувати зміни, правильно вибудувати процеси на кожному етапі, і важливо при цьому, щоб працівники були задоволені, і компанія досягала своїх цілей».

Наталія Мазяр

Випускниця програми MA in HR and OD HR директор компанії «Холдинг емоцій «!ФЕСТ»

«Практичні навики неодмінна запорука розвитку в обраній вами професії, але існує великий ризик потрапити в пастку «білки в колесі». Щоденна рутина закрутить вас і втрачається відчуття зовнішнього світу, тому різнопланові навчання допомагають заглянути поза рамки «колеса», особливо, якщо ці навчання системні, побудовані з точки зору потреб бізнесу і надихають вас на нові починання! Час проведений з командою LVBS, її викладачами, приятелями і колегами «по парті» буде мене ще довго надихати, адже в їхньому товаристві я пізнавала себе, свої можливості, а також ділилась своїм (13 річним) досвідом в HR. Системний підхід у викладанні, теоретичні основи, практичні інструменти, цінний досвід експертів допомагають загартуватись у вибраній нами професії HR-a».

Надія Шабан

Випускниця програми MA in HR and OD, HR BP countries Ukraine, Slovakia LEONI Wiring Systems UA GmbH

«Програма дозволила структурувати знання і досвід в HR, які я вже мала, заповнити прогалини в них, дала розуміння всього процесу HR у контексті бізнесу. Дуже сподобалося, що програма побудована на найкращих світових практиках і міжнародному досвіді. Найважливіше, що навіть після завершення навчання у бізнес-школі, я залишаюся частиною дуже якісного ком’юніті. Ці знайомства дають багато можливостей у професійному і кар’єрному плані»

Наталя Гайдіна

Випускниця програми MA in HR and OD Resource Manager at SoftServe

«Навчання у LvBS дало мені можливість зорієнтуватися у сучасних трендах HR-практик в Україні. Також, завдяки тому, що доводилося робити чимало практичних завдань і водночас спілкуватися з багатьма експертами, я усвідомила свої найсильніші професійні сторони, і що необхідно посилювати. Таким чином, найбільшим результатом для мене стало розуміння мого власного плану розвитку та чітка візія мого професійного майбутнього. Іншими словами, я визначилась з тим, що саме хочу робити в HR і в чому хочу розвиватися як спеціаліст».

Ірина Сухоребра

Випускниця програми MA in HR and OD HR-спеціаліст Посольства США в Україні, м. Київ

Відео

Відгуки випускників:

Переваги програми

Комплексна програма

Навчання поєднує академічну і практичну складову - заняття в аудиторії, роботу в групах, майстер-класи та візити у компанії. Програма розглядає систему управління персоналом у контексті бізнесу, базуючись на найкращих практиках та кейсах.

Стратегічне бачення

Як сприяти досягненню стратегічних цілей компанії та говорити з власниками "однією мовою"? Програма орієнтована як на цілісне бачення HR-системи та її складових, так і на розуміння її стратегічної ролі та функції управління персоналом у бізнесі

Команда найкращих викладачів

Програма розроблена у співпраці з найкращими викладачами-практиками з України та з-за кордону - фахівцями з багаторічним досвідом роботи у глобальних компаніях та міжнародною бізнес освітою (CIPD, CIPR, CCA, SEAM)

Власний проект

Протягом навчання учасники у супроводі викладачів та експертів працюють над власним проектом, систематизуючи і застосовуючи на практиці знання та досвід, отримані на програмі

Диплом магістра

Учасники програми отримують диплом магістерського рівня Львівської бізнес-школи Українського католицького університету, який можна легалізувати за кордоном (подавати на апостиль)

Середовище LvBS

Учасники програми стають частиною динамічної бізнес-спільноти LvBS, розвиваючись у дружному середовищі колег, а згодом приєднуються до мережі Alumni магістерських програм

Контактна особа

Катерина Кухтяк

Менеджер програм MA in HR and OD та HRM у бізнесі
 • +38 (067) 672 58 00
 • kkukhtiak@lvbs.com.ua
Дізнавайтесь
про новини та події