Підтримай Україну зараз! Дізнатись більше

Pre-development program

Інтенсивна програма розвитку ідей та запуску проекту на ранній стадії

Старт програми

6 квітня, 2020

Тривалість програми

6 тижнів, 4 год на тиждень

Мова викладання

українська

Місто

Львів

6700 грн. (без ПДВ)

Для кого
Програма розвитку Pre-development cтворена для людей, які мріють реалізувати свою ідею та мають підприємницький хист, бачать свій професійний розвиток у сфері інновацій та підприємництва. Також програма буде корисна для тих, хто створив свій проект, але відчуває нестачу знань – куди рухатися далі; для тих, хто хоче створити команду фахівців.
pageid = 246
Структура програми
 • 6 тижнів інтенсивного навчання (раз на тиждень по 4 години: 16:00-20:00). У 2020 році навчання проводиться щопонеділка 06.04, 13.04, 27.04, 04.05, 11.05, 18.05
 • менторська підтримка проектів (раз на тиждень 1,5 год – консультації експертів)
 • презентація проектів експертам і можливість отримати стипендію на навчання на MSc in Innovations and Entrepreneurship*

УВАГА! Навчання проходитиме онлайн до офіційного завершення карантину.

*для навчання на Програмі з інновацій та підприємництва необхідно володіти англійською мовою щонайменше на рівні Upper-Intermediate.

Навчальна програма

У програмі навчання Pre-development program:

 1. Валідація ідей за lean-методологією
 2. Бізнес-моделювання для нових проектів
 3. Маркетинг та дослідження ринку, яка реклама “зачепить” вашого клієнта
 4. Мистецтво творення попиту
 5. Де шукати кошти для впровадження ідеї, джерела фінансування бізнесу
 6. Як шукати та будувати команду проривного проекту? Канва командного розвитку
 7. Захист проектів
Вимоги до кандидатів
 • наявність ідей та відкритість до нового
 • мотивація до навчання

Щоб зареєструватись на програму, заповніть, будь ласка, реєстраційну форму.

Відгуки

Я йшов на програму Pre-development з двома цілями:

В результаті я отримав набагато більше, ніж хотів, а саме:

 • розуміння того, як правильно почати працювати над втіленням проекту;
 • як з мінімальним бюджетом можна провалідувати багатобюджетний проект;
 • доступ до інструментів, з якими побудова нового проекту стає набагато простішою, і ти з самого початку все робиш правильно і не витрачаєш забагато зусиль і ресурсів, щоб провалідувати ідею;
 • багато корисних контактів, які допомогли в тестуванні ідеї проекту, студенти з крутими ідеями, викладачі, які успішно працюють над своїми проектами, і які також колись починались з маленьких ідей. Стосунки з частиною з них переросли в міцну дружбу.

Я протестував свій проект і зрозумів, що він не валідний на ринку України на даний момент, хоча спершу все виглядало доволі привабливим.

Переконався, що LvBS – це саме те місце, де збираються геніальні люди з крутими проектами. Також дуже важливо, що у всіх однакові цінності і тобі набагато простіше з ними працювати, бо розумієш їх з пів слова.

Роман Федицький
Учасник програми Pre-development

Програма Pre-development – перш за все тізер для глобальних дій. Я потрапила туди випадково і у той момент, коли була найбільш розгублена щодо свого майбутнього. Фрустрація швидко розвіялась, тому що мені дали першу допомогу для моєї справи. За допомогою базових бізнес інструментів я змогла не лише розвинути ідею, а і змінити площини свого світогляду. Мислення стало швидшим та ширшим, ідеї тепер не залишаються лише ідеями. Я нарешті знайшла бізнес складову у своєму музичному проекті. Також можливість виграти стипендію на довше навчання стимулювала мене вчитись вдвічі більше, і брати від програми Pre-development усе.

Можливості, які надає програма Pre-development набагато більші і довші, аніж 6 тижнів навчання. Якщо ви йдете правильним шляхом, проте десь загубились – ця програма допоможе вам бути послідовним та знайти пріоритет. А знання будуть актуальними у майбутніх проектах та ідеях. Наостанок додам, що це була одна з найкращих моїх інвестицій!

Ксенія Нема
Учасниця програми Pre-development

На Pre-development я прийшов з сирою ідеєю в голові. В процесі активних шести тижнів навчання мені вдалось трансформувати думку про ідею в дію. На лекціях я отримав мінімум теорії та максимум практики. Ця програма – це унікальний шанс протестувати свою ідею, отримати багато нових крутих знайомств та поринути в неймовірну спільноту Львівської бізнес-школи УКУ.
Якщо ви хочете отримати знання та мотивацію для розвитку себе та своєї справи, то вам за адресою!

Олесь Пригода
Учасник програми Pre-development

Я йшла на програму Pre-development, бо вагалася чи поступати на магістерську програму з інновацій та підприємництва. Що з цього вийшло?

 • У мене було декілька сирих ідей. За шість тижнів навчання мені вдалося відкинути усі, окрім однієї. Бо постійна практика на заняттях, критичний погляд збоку і глибше розуміння бізнес-процесів допомагають викристалізувати життєздатні ідеї.
 • Кожен модуль дав конкретні практичні інструменти, які можна використовувати одразу ж. Крім того, в мене в голові склалася цілісна картина взаємозв’язків і тепер бізнес для мене – це екосистема, а не набір точкових дій.
 • Я познайомилася з прекрасними людьми – студенти, з ідеями, які здавалися неймовірними тоді, і які реалізуються як бізнеси зараз.
 • Мені давали зворотній зв’язок постійно. Я могла розказати про ідеї, про етапи просування чи про побоювання і завжди отримувала дозу корисних думок від студентів та викладачів. Більше того, зворотній зв’язок очікували і від мене. Тут мене просили розповісти про свої враження від навчання, якість роботи викладача, корисність отриманої інформації. І тут мої думки та бажання були враховані. Тому я впевнена, що програма стає кращою з року в рік.
 • І останнє, проте найважливіше: навчальна програма Pre-development дозволила мені переконатися, що вступ у Львівську бізнес-школу УКУ – правильне рішення.
Софія Дубчак
Учасниця програми Pre-development

Я пішла на програму Pre-development, оскільки багато позитивного чула про Львівську бізнес-школу УКУ і хотіла перевірити чи формат підходить мені. Тому це була ідеальна опція для такого знайомства: 6 тижнів, нормальна ціна та можливість виграти стипендію на магістерську програму. Моя ідея вже була в процесі реалізації, але шлях був хаотичний і не дуже структурований. За ці 6 тижнів я зрозуміла ті прогалини, які були в моєму бізнесі і конкретні дії, які можна було зробити прямо зараз у фінансах, маркетингу, бізнес-моделі та команді.

Про магістерську програму я задумалася вже проходячи цей короткий курс і тоді, коли отримала стипендію, наважилася піти і на неї. Тому в моєму випадку Pre-development був тест LvBS на відповідність моїм очікуванням, який вона пройшла на максимальну оцінку. Рекомендую.
Тетяна Пилипчук
Учасниця програми Pre-development

Найцікавіше в мандрівках починається фразами – «я знаю коротшу дорогу». Моє навчання у Львівській бізнес-школі УКУ на Програмі з інновацій та підприємництва розпочалось з Програми розвитку ідей Pre-development. Мені її порекомендували друзі, які просто натрапили на рекламу у FB та подумали, що це може бути мені цікаве.

Скажу відверто: я дещо скептичний до різних курсів, оскільки відвідав вже кілька десятків «подібних мотивуючих навчань». Зрештою подумав, що шість занять не так вже й багато – і можна щось корисне взяти для своїх ідей, які вічно генеруються в голові. А потім почалось: познайомився з крутими людьми, отримав дуже цікаві інсайти та поради. І не питайте як, але виграв стипендію на навчання на магістерській програмі.

Pre-development зацікавив, змотивував і один з моїх проектів отримав багато схвальних відгуків. Це мотивує, надихає та додає впевненості. А в стартапі вигоріти та зневіритись дуже легко. Зараз з друзями активно працюємо над стартапом, у мене суперова команда і нереально крута експертна підтримка від спільноти LvBS. І, окрім шести занять, я отримав 2 роки крутого навчання в додачу.

Як я вже казав, найцікавіше в мандрівках починається фразою – «я знаю коротшу дорогу». Хай Програма розвитку ідей Pre-development стане короткою навчальною прогулянкою, а далі самі вирішуйте, чи ця навчальна мандрівка те, про що ви будете згадувати, як про неймовірну пригоду.

Михайло Буричка
Учасник програми Pre-development

Програма Pre-development – це легка розминка перед магістерською програмою з інновацій та підприємництва. Вона дає необхідні базові знання про всі етапи формування та ведення власної справи. Я ще не мала власної ідеї, тому прийшла на програму з діючим проектом lislis toys. Протягом 6-ти тижнів мені вдалося пропрацювати речі, на які ніколи не вистачало часу. Я зрозуміла, у чому інновація та магія нашого бюро іграшок. Мабуть, найскладніше у навчанні – абстрагуватися від попереднього досвіду. Ідучи на Pre-development, потрібно увімкнути Сократа, який знає, що нічого не знає, але дуже відкритий до знань та фітбеків від колег. Pre-Development – це “чарівний пендель” для тих, хто взагалі не робить ніяких кроків, бо не впевнений у своїй ідеї на всі 100%. І для тих, хто хоче свіжим поглядом подивитися на свій діючий проект. Якщо вас зацікавила програма Pre-Development, – заповніть заявку, не вагайтеся!

Вікторія Бутеленко
Учасниця програми Pre-development

Для мне pre-development була надзвичайно насиченою програмою з акцентом на практику. За шість тижнів я впровадив кілька змін у свій бізнес(Пекарня «Династія», м. Почаїв), ідеї яких почерпнув з програми. Але, що найважливіше, pre-development дає можливість подивитися на свій проект з абсолютно різних сторін, провалідувати його, зрозуміти, що ти з цим хочеш робити, як тобі це зробити і знайти людей зі схожими цінностями. Для мене – це дуже прикладна програма, інструменти якої ти можеш використати тут і зараз.

Олег Чагарин
Учасник програми Pre-development

Курс predevelopment дав мені базове розуміння того, як влаштований світ підприємництва. Валідація ідей, бюджетування, фінансовий аналіз, маркетинг та дослідження ринку — для мене як людини-гуманітарія ці речі цілком нові. На навчання я прийшла цільово із проектом видавництва «Човен», яке ми реалізовуємо у партнерстві із «Львівським медіафорумом». Це видавництво репортажної та документальної літератури і «Човен» є метафорою подорожі, дороги кудись. Три чверті жителів України, як свідчить статистика, ніколи не виїжджали за межі рідної країни, а майже
20 % — навіть своєї області. Тому ми ставимо собі за мету допомогти українцям долати кордони — внутрішні й зовнішні: кордони географічні, історичні, ментальні. Втім, як головній редакторці мені доводиться думати не лише про вибір авторів для наших видань, але й про розвиток проекту загалом, тому модулі predevelopment були дуже на часі і я дякую LvBS за отримані знання. Це значно допомогло при старті проекту і сприяє ефективній побудові роботи видавництва зараз.

Олеся Яремчук
Учасниця програми Pre-development
Переваги програми
Практичність та Інноваційність

Учасники отримають бачення та інструменти, для побудови успішного бізнесу, можливість багаторазово відтестувати ідею перед запуском і таким чином мінімізувати майбутні ризики, а також зможуть на практиці застосовувати здобуті знання

Середовище практиків

Усі викладачі та ментори програми мають багаторічний досвід у своїх сферах діяльності та використовують найновіші підходи до викладання

Стипендія

Можливість отримати стипендію на магістерську програму MSc in Innovations and Entrepreneurship та перейти на новий рівень професійного розвитку, поглибити знання у сфері підприємництва та отримати системне розуміння бізнесу та інновацій

Контактна особа
Олександра Линник
Менеджерка академічного відділу