HR Friday: Професійне вигорання vs. розгорання

Професійне вигорання vs. розгорання: від розуміння механізмів до ефективних втручань та превенції. Чому увага до психологічного стану працівників має бути важливою складовою програм турботи про персонал? У п’ятницю, 20 жовтня, Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на HR Friday з лікарем-психотерапевтом Олегом Романчуком.

  • Що таке професійне вигорання? Що знаємо ми з наукових досліджень про причини, механізми та шляхи допомоги й попередження вигорання?
  • Чи можемо ми змінити парадигму і замість боротьби з вигоранням плекати таку психологічну атмосферу та корпоративну політику, яка веде до «розгорання», або ж іншими словами психологічного розвитку, розквіту, благополуччя працівників?
  • Як психічне здоров’я працівників пов’язане з їх місцем праці і які є сучасні світові підходи до турботи про психологічний розвиток та здоров’я працівників на робочому місці?

Під час семінару ми спробуємо дослідити ці важливі питання та подивитися з різних перспектив на взаємозв’язок сфери охорони психічного здоров’я та праці. Це має бути цікава спільна праця-дослідження даної теми та потенційних можливостей розвитку інноваційних програм турботи про психологічний стан працівників.

Коли: 20 жовтня, 18.00
Де: конференц-зал «Парковий», Центр митрополита Андрея Шептицького, вул. Козельницька, 2а
У зв’язку з великою зацікавленістю подією і обмеженою кількістю місць РЕЄСТРАЦІЮ закрито! Дякуємо за розуміння!

Для учасниць програм MA in Human Resources and Organization Development та «HRM у бізнесі» участь безкоштовна.

Кількість місць обмежена. Контактна особа − Христина Дольна, kdolna@lvbs.com.ua, (098) 350 35 56.

Олег Романчук: лікар-психотерапевт, дитячий та підлітковий психіатр, директор Інституту психічного здоров’я УКУ та Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії, акредитований тренер та супервізор у методах КПТ, EMDR, схема-терапії, ТРТ. Президент Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії. Автор книг «Дорога любові», «Жити серцем», «Неповносправна дитина в сім’ї та в суспільстві», «Сім’я, що зцілює», «Гіперактивний розлад з дефіцитом уваги у дітей», «Розлади спектру аутизму», «Коли вам сниться музика», «Соловейко з одним крилом» та документальних фільмів «Дорога серця», «Віднайдені діти», «Бачити людину». Ініціював і розвивав ряд клінічних, просвітницьких, навчальних програм та проектів у сфері охорони психічного здоров’я у навчально-реабілітаційному центрі «Джерело», центрі розвитку «Коло сім’ї, Інституті психічного здоров’я УКУ, а також працював консультантом та супервізором у даній сфері для ряду державних та приватних установ.