Дискусія для бізнесу «Вигода від різноманіття»

Як інклюзивні практики та повага до різноманіття у корпоративних політиках дозволяють збільшувати прибуток, стимулювати внутрішній організаційний розвиток та виходити на нові аудиторії? Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та Освітній центр з прав людини у Львові запрошують на дискусію про вигоду від врахування інтересів різних суспільних груп під час ведення бізнесу. Про свій досвід розкажуть представники українських компаній, хто вже обрали шлях різноманітності та поваги до всіх у межах публічної дискусії «Вигода від різноманіття», що відбудеться 11 квітня 2019 року у Львові.

Сьогодні тема різноманітності на робочих місцях у країнах Західної Європи та Північної Америки набирає обертів. У доповіді LinkedIn’s 2018 Global Recruiting Trends було виявлено, що 78% опитаних американських компаній зосереджують увагу на різноманітності. Три головні причини, визначені компаніями, це:

– поліпшення корпоративної культури,

– підвищення продуктивності компанії

– краща відповідність інтересам їхніх клієнтів.

Якщо у досліджуваних країнах 70% компаній мають розроблені стратегії розвитку різноманіття та інклюзії на робочому місці, то в Україні наразі лише одиниці починають про це говорити та працювати у цьому напрямку.

Під час дискусії «Вигода від різноманіття» у вас буде нагода познайомитися із досвідами тих в українському бізнес-середовищі, хто вже включили філософію різноманітності та поваги до всіх у свої стратегії розвитку.

У форматі публічної дискусії четверо спікерів та спікерок поділяться своїми досвідами, чому потрібно розвивати різноманіття та інклюзію корпоративного середовища, яким чином цього досягають та який ефект можуть спостерігати. Потім відбудеться панельна дискусія.

Учасники та учасниці:

  • Антоніна Скрипник, Head of Financial Services Lab компанії Softserve;
  • Ярослав Ажнюк (через skype), співзасновник компанії Petcube;
  • Тетяна Герасимова, директорка магазину Ашан Львів Чорновола;
  • Олеся Островська-Люта, Генеральна директорка Мистецького Арсеналу

Модератор: Дмитро Щебетюк, телеведучий та співзасновник ініціативи «Доступно.UA».

Минулого року у Harvard Business Review було опубліковано дослідження Росіо Лоренцо та Мартіна Рівза «Як і де різноманітність стимулює фінансові показники» у межах якого було проаналізовано 1700 компаній у 8 країнах світу  (США, Франція, Німеччина, Китай, Бразилія, Індія, Швейцарія та Австрія). Основний фокус дослідження було зосереджено на вивченні різноманіття (за ознаками ґендеру, віку, етнічного походження, кар’єрного шляху, попереднього досвіду в індустрії та освіти) на керівних посадах.

Результати показали, що дійсно існує статистично значимий зв’язок між різноманітністю на робочому місці та інноваційністю рішень у всіх досліджених країнах. Разом з тим, чим більшого розміру різноманіття тим стійкіша така кореляція. Аналіз доходів компаній також показав зв’язок між різноманіттям на робочому місці та успішністю бізнесу.

У висновках науковці відповідають на питання: «Який потенційний вплив різноманіття на середньостатистичну компанію?  На підставі даних нашого дослідження ми підрахували, що доходи від інновацій можуть збільшитися на 1%, якщо підтримувати різноманіття управлінської команди; на 1,5% якщо збагатити різноманіття етнічного або національного походження; на 2% попередні досвіди в індустрії; на 2,5% ґендер; на 3% представленість менеджерів та менеджерок  із різними кар’єрними шляхами».

Якими даними та цифрами оперують українські компанії – дізнаємося 11 квітня.

Для кого: цільовою аудиторією дискусії є керівники й керівниці компаній Львова, HR-, PR-менеджери/ки.

Вхід вільний за умови попередньої реєстарції:

[register-button token=’5ca218ec-e780d649-cef5-209cda46b507′ title=’Зареєструватись’]

Коли: 11 квітня 2019 року, 18:30

Де: вул. Козельницька 2а, ауд. 305

Контактна особа: Антон Ткачук, +38 063 890 33 88, atkachuk@lvbs.com.ua