Курс «Результативні переговори» у межах Soft Skills Marathon

23 березня, у суботу, Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на курс «Результативні переговори» у межах навчальної програми Soft Skills Marathon. Курс спеціально розроблений, щоб удосконалити навички підготовки, організації та проведення успішних переговорів із внутрішніми та зовнішніми клієнтами вашої компанії. Викладач курсу – Юлія Трибушна, генеральний директор в StarLight Digital Sales (інтернет-підрозділі холдингу StarLight Media).

Під час навчання учасники дізнаються про основні сучасні напрямки та течії у теорії переговорів; застосують аналітичні інструменти різних стилів і тактик ведення переговорів; технології, які допоможуть виявити очевидні та приховані інтереси, а також техніки для створення необхідної для ефективних переговорів атмосфери. Окрім цього, у програмі курсу – багато практичних кейсів та симуляторів переговорів різного формату.

Викладач курсу: Юлія Трибушна – експерт у сфері продажу, переговорів, організаційної ефективності, тренер та консультант з медіаменеджменту. У Юлії понад 12 років досвіду у бізнесі, працювала на посаді комерційного директора Telegraaf Media Group Ukraine. Перебуваючи на посаді комерційного директора KP Media, організувала об’єднання комерційних департаментів UMH, KP Media та Digital Ventires, створила та керувала будинком продажу Digimedia, відповідала за доходи у компанії UMH Digital. З 2014 року – директор з розвитку бізнесу, а з 2016 – генеральний директор в StarLight Digital Sales – інтернет-підрозділі холдингу StarLight Media.

Вартість участі в курсі: 3000 грн (без ПДВ).

Ви можете зареєструватися для участі у програмі Soft Skills Marathon та дізнатися деталі про програму за посиланням.

Маєте запитання? Наш менеджер відповість на них: mgurniak@lvbs.com.ua, 066 257 83 35