LvBS – партнер воркшопу «Побудова, запуск та монетизація веб-проектів»

22-23 липня у Львові відбудеться шестигодинний воркшоп «Побудова, запуск та монетизація веб-проектів» від Ігоря Стефурака, Workselerator, GrowthUp. Воркшоп буде побудовано на кейсах спікера та учасників. Львівська бізнес-школа буде партнером заходу. Запрошуємо долучитися до події!

Кожен проект починається з проблеми, яку ви ідентифікували і хочете вирішити. Далі з’являється ідея з питаннями: хто клієнт, як це працюватиме, за що брати гроші. На практиці 90% проектів починаються з ідеї: «Хочу зробити отаке, звучить перспективно». На цьому все й закінчується, бо ідеї зіштовхуються з реальністю. Тому варто починати з проблеми і якомога швидше отримати результат.

Не обов’язково програмувати самотужки чи наймати команду програмістів. Перевірте задумане руками: зробіть першу версію продукту/сервісу без програмування, знайдіть користувачів, отримайте зворотній зв’язок, переконаний Ігор Стефурак.

Для кого воркшоп: для команд (1-2 людини), які знаходяться у одній із ситуацій:

  • Не вміють програмувати, але маєте ідею. Учасники дізнаються, з чого почати, як отримати результат швидко і дешево.
  • Вміють програмувати, але не знають, як монетизувати розробки. Підхід до побудови бізнесу на програмних продуктах.
  • Мають проект і команду, але за кілька місяців роботи не отримали результату. Чому так сталося і як це виправити.

Воркшоп складається з двох частин, які йдуть паралельно.

Перша частина: про бізнес, підхід до створення першої версії продукту без програмування. Друга присвячена проектам учасників – розберемо проблеми і питання, вирішимо що робити далі.

Програма:

  • Вступ. Чим веб-проект відрізняється від МАФа з шаурмою. Ключові терміни та концепції. Цикл життя веб-проекту.
  • Від ідеї до запуску. Для чого створювати веб-проекти. Чому першу версію продукту варто робити без програмування. Які навички потрібні. Коли і де шукати співзасновника. Бізнес-моделі.
  • Інструменти. Де шукати і як вибирати інструменти. Скільки коштує запуск і підтримка веб-проекту.
  • Користувачі. Коли починати шукати користувачів. Шість підходів до пошуку. Робота з користувачами.
  • Результати і що робити далі. Що очікувати від запуску. Що робити коли вийшло. Що робити коли не вийшло.

Коли: 22 і 23 липня, 10:00-16:00.
Місце проведення: Ihub, Львів, вул. Замкнена, 9.

Увага, на подію діє пре-реєстрація з попереднім відбором. Після проходження відбору, на пошту вам надійде посилання на оплату. Реєстрація за посиланням.

Вартість: 550 грн до 1 липня, 700 грн — після за 1 члена команди. 800 грн до 1 липня, 1100 грн – після 1 липня за 2х членів команди. у вартість входить легкий обід, кава/чай та смаколики.

По детальнішу інформацію звертайтеся: bianatiev@gmail.com, 093-937-27-89. Подія на фейсбуці.

Довідка. Ігор Стефурак – засновник Воркселератора. Шість років працює з потоком стартапів у акселераторі GrowthUP — керує акселераційною програмою. У 2016 запустив чотири веб-проекти, два з них продав.