Останні новини

1279 Як розвивати сімейний бізнес впродовж 17 поколінь? Уроки зі США та Німеччини Читати далі... Центр сімейного бізнесу

1277 Як керувати чужими емоціями та будувати успішні команди, – експерти LvBS Читати далі... Управлінський розвиток

1276 Як почати інвестувати: 10 кроків від професора Колумбійського університету Читати далі... MSIE

1273 Богдан Гнатковський: Місця сили, такі як Гарвард, УКУ чи LvBS, творять люди Читати далі... MSTM

1274 Не живіть мріями: як знайти ідею та втілити її в життя? Поради від Романа Никулишина Читати далі... MSIE

1275 Що робити HR-менеджеру у час кризи: 8 порад від Наталі Кіяновської Читати далі... MAHROD

1271 Gregory Muth (Columbia University): які інструменти управління обирати для досягнення цілей? Читати далі... Міжнародний компонент

1272 Давос 2019: «Зустріч зміни цінностей у Давосі» від Wharton&Knowledge Читати далі... Міжнародний компонент

Відгуки

LvBS - це велика спільнота однодумців, котрі доповнюють та збагачують одне одного.

Юрій Стогній

LvBS – це атмосфера дружелюбності та натхнення, яка витає у повітрі, дух готовності поділитись набутим досвідом та ідеями.

Наталія Смуток

Навчання на KEMBA дало мені системні знання - як працює бізнес і компанія.

Ігор Блистів

Key Executive MBA в LvBS – це ініціативна, прогресивна, успішна команда організаторів, викладачів та учасників програми.

Олександр Єфімчук

Вiдео

Іван Муц – випускник програми MSc in Technology Management Львівської бізнес-школи УКУ, co-founder and CEO в Euristiq, розповідає як навчання вплинуло на його професійне та особистісне зростання.
Адріан Сливоцький – єдиний українець, який двічі входив до топ-50 бізнес-мислителів світу та визнаний одним з кращих бізнес-консультантів сучасності, у Львівській бізнес-школі УКУ (LvBS) прочитав курс "Місія нездійсненна?"
MA in Human Resources and Organization Development LvBS - перша магістерська програма світового рівня в Україні з управління персоналом та організаційного розвитку.
What exactly is the MSc in Technology Management program? What the lecturers teach participants? What do the participants and alumni say about their studying? Of course, we encourage you to get closer acquaintance with Lviv Business School (LvBS) and the master program for IT managers, and meanwhile, you can get some answers on foregoing questions with the short video!

Якщо Ви залишали інформацію про себе, вам достатньо ввести email:Якщо Ви не залишали інформації про себе, скористуйтесь, будь ласка,
даним посиланням!Повернутись назад!