Останні новини

1288 Alumni Company Visit: як випускник Key Executive MBA успішно розвиває равликовий бізнес Читати далі... Alumni LvBS

1287 Що спільного в Appstore, Uber та козацької стратегії XVII століття? Читати далі... Управлінський розвиток

1284 Чому важливо надавати фідбек працівникам і як це правильно робити? Читати далі... MAHROD

1285 Ідеї Шептицького для сучасного життя: інсайти з Книжкового Арсеналу Читати далі... Статті

1283 Як будують відносини з клієнтом Banda Agency, «Фігаро-Кейтеринг» та «Автологістика»? Читати далі... Управлінський розвиток

1282 Як HR-процеси впливають на успіх бізнес? – Дипломні проекти випускників MA in HR and OD Читати далі... MAHROD

1281 Що спільного у директора заводу та директора з маркетингу? Читати далі... Управлінський розвиток

1280 Школа лідерства від LvBS: Управлінці львівських вишів навчалися бути інновативними Читати далі... Управлінський розвиток

Відгуки

LvBS - це велика спільнота однодумців, котрі доповнюють та збагачують одне одного.

Юрій Стогній

LvBS – це атмосфера дружелюбності та натхнення, яка витає у повітрі, дух готовності поділитись набутим досвідом та ідеями.

Наталія Смуток

Навчання на KEMBA дало мені системні знання - як працює бізнес і компанія.

Ігор Блистів

Key Executive MBA в LvBS – це ініціативна, прогресивна, успішна команда організаторів, викладачів та учасників програми.

Олександр Єфімчук

Вiдео

Іван Муц – випускник програми MSc in Technology Management Львівської бізнес-школи УКУ, co-founder and CEO в Euristiq, розповідає як навчання вплинуло на його професійне та особистісне зростання.
Адріан Сливоцький – єдиний українець, який двічі входив до топ-50 бізнес-мислителів світу та визнаний одним з кращих бізнес-консультантів сучасності, у Львівській бізнес-школі УКУ (LvBS) прочитав курс "Місія нездійсненна?"
MA in Human Resources and Organization Development LvBS - перша магістерська програма світового рівня в Україні з управління персоналом та організаційного розвитку.
What exactly is the MSc in Technology Management program? What the lecturers teach participants? What do the participants and alumni say about their studying? Of course, we encourage you to get closer acquaintance with Lviv Business School (LvBS) and the master program for IT managers, and meanwhile, you can get some answers on foregoing questions with the short video!

Якщо Ви залишали інформацію про себе, вам достатньо ввести email:Якщо Ви не залишали інформації про себе, скористуйтесь, будь ласка,
даним посиланням!Повернутись назад!