Intro 2010: Візійна конференція

16-17 квітня 2010 року, м.Львів
Тенденції, про які Ви повинні знати!
Впродовж двох днів визнані експерти та візіонери обговорювали майбутнє економічного і бізнес-середовища України на Міжнародній візійнів конфернеції "Intro". Для експертів, гостей та учасників, конференція стала можливістю поглянути у майбутнє бізнесу України, спрогнозувати перспективи та можливі сценарії розвитку ринків, обмінятися досвідом, баченням та знаннями.

Міжнародна візійна конференція "Intro" - це унікальна платформа для обміну думками та напрацювання нових рішень спільно представниками компаній, українськими та міжнародними експертами, викладачами та спільнотою бізнес-школи.
Унікальність конференції у роботі над спільним завданням бізнес-лідерів, а також експертів та науковців - як з бізнесу та економіки, так і з соціальних наук. Дводенна конференція передбачає неформальне спілкування між доповідачами та учасниками, багато простору для обміну ідеями та обговорення майбутнього розвитку бізнесу в Україні.

Учасники та експерти конференції дискутуватимуть про бізнес-середовище України в перспективі п'яти років за напрямками:
Економічне середовище бізнесу: основні чинники, які впливатимуть на макроекономічне середовище в Україні та на його динаміку; як повинна змінитися макроекономічна політика в Україні з боку державних інституцій для покращення ситуації? які сектори економіки України найбільше та найменше залежатимуть від глобальних економічних тенденцій у наступні п'ять років? які сектори та кластери будуть найпривабливішими для інвесторів? які управлінські висновки варто зробити для розвитку кластерів після світової фінансової кризи?

Дебора Револтелла (Головний економіст Департаменту економічних досліджень країн ЦСЄ, "UniCredit Group");
Едільберто Сегура (Партнер та економіст, "СігмаБлейзер");
Андрій Безп'ятов (Директор аналітичного департаменту, "Dragon Capital");
Ярослав Притула (Заступник декана факультету Міжнародних відносин ЛНУ ім. І. Франка, викладач LvBS).
Дебати за участь представників бізнесу.

Візія: які цінності мають об'єднати українських бізнес-лідерів, щоб вони стали конкурентними на світовому ринку? що є основою для розвитку бізнес-лідерів? який зв'язок між цінностями, баченням і сталим розвитком бізнесу?

Володимир Лавренчук (Голова правління,"Райффайзен Банк Аваль");
Олександр Саврук (Декан, Києво-Могилянська Бізнес Школа (kmbs);
о. д-р Борис Ґудзяк (Ректор, Український Католицький Університет);

Бізнес-моделі: якими будуть конкурентні бізнес-моделі українського бізнесу в перспективі п'яти років? які характеристики бізнес-моделей будуть ключовими? які бізнес-моделі сприятимуть конкурентоспроможним лідерським позиціям?

Юрій Логуш (Віце-Президент Крафт Фудз в Україні, Східній Європі та Центральній Азії)
Андрій Худо (Голова ради директорів, холдинг емоцій "!ФЕСТ")
Софія Опацька (Директор, Львівська бізнес-школа УКУ(LvBS)

Бізнес та суспільство: які трансформації відбудуться в українському суспільстві в перспективі п'яти років? який вплив матимуть ці зміни на бізнес в Україні? яку роль повинен відігравати український бізнес у суспільних процесах?

Ярослав Грицак (Декан гуманітарного факультету, Український Католицький Університет)
Наталія Попович (Президент, PRP Group (Україна, Росія та країни СНД)
Мирослав Маринович (Проректор з питань призначення та місії, Український Католицький Університет)

Модератор конференції:
Михайло Винницький (директор докторських студій Національного університету Києво-Могилянська академія)

Тематичні столи в рамках конференції
Конференція має на меті сприяти неформальному спілкуванню між учасниками події. Для обміну думками, ідеями та досвідом у перший вечір події відбудеться обговорення у форматі тематичних столів, що дасть можливість учасникам дізнатися більше один про одного та обговорити актуальні питання у невеликих групах.

Модератор тематичних столів:
Євген Глібовицький (Керуючий партнер, консалтингова компанія pro.mova)

Коротка презентація результатів дослідження в рамках конферернції доступні онлайн