Тимофій Александронець, Львів​
Життєве кредо: Do or do not, there is no try.​

Працює у Львівській міські раді начальником управління міжвідомчої координації ЛМР, займається впровадження Е-урядування і підходів Smart City  у місті. ​

Мріє про єдину, демократичну і сильну Україну.​
«Знання і навички, здобуті у LvBS, допомагають вдало будувати інноваційні проекти. ​Львівська бізнес школа УКУ – це унікальне і неповторне середовище, де можна навчатись прикладної бізнес теорії у оточенні духовно сильних вільних людей», – розповідає про своє навчання на програмі з інновацій і підприємництва Тимофій.  

Ірина Трощинська, Київ
Життєве кредо: Everything is possible. Impossible just takes longer.

Працює у компанії Terrasoft на посаді E-mail marketing team lead. Крім того одна із співзасновників «Urban space 100», також є ментором на платформі «Дія в Україні».

Ірина каже, що не мріє, бо вважає, що мрії є недосяжними. «В мене є скоріше довготермінові цілі :)», – додає вона.  «Навчання на програмі з інновацій і підприємництва стало для мене викликом, вмінням навчитися мислити за рамками, натхненням, часом зустрічі з дивовижними людьми. Допомогло вдосконалити професійні навички, зокрема дуже пригодилась бізнес-аналітика».

Андрій Микитюк, Львів
Життєве кредо: 1+1=10

Працює Business Unit Manager у Symphony Solutions.

Мріє про те, щоб Україна стала незалежною країною. «Навчання у LvBS для мене було цікавим поверненням у студентські роки з можливістю навчатись з надзвичайно розумними та енергійними людьми».

Лариса Немеш, Київ
Життєве кредо: Краще один раз спробувати, ніж все життя шкодувати про втрачену можливість.

Партнер balala.com.ua.

Лара мріє, аби кожен бачив можливості віднайти своє покликання в житті і знаходив у собі віру та силу слідувати за цим покликанням.  
«Навчання у LvBS – це унікальна можливість знайти необхідні знання, які у майбутньому дадуть можливість розпочати чи продовжити подорож по своєму шляху, на якому ще недавно, ти бачив багато невідомого. Львівська бізнес-школа – це місце мотивації, яка супроводжує протягом всього перебування тут, мотивації від викладачів, гостів програми та колег по навчанню, які створюють неймовірну атмосферу школи».

Степан Веселовський, Львів

CEO Lviv IT Cluster, Сo-founder Startup Depot, Project Director IT House, Head of Organizational Committee Lviv IT Arena, Сo-founder Flamma.com.ua
 
Прагматичний оптиміст. Вірить, що тільки важкою працею досягаються великі цілі.
 
Працює для того, щоб Львів став містом №1 за розвитком ІТ індустрії, технологічної освіти та відкритості бізнес-середовища у Централь-Східній Європі. «Навчання У LvBS - rocks!»

 

Михайло Бонис, Львів
Життєве кредо: Життя прекрасне, тож потрібно «ловити момент» (carpe diem), але разом з тим «поспішати помалу» (festino lente).

Працює адміністратором бібліотеки Українського католицького університету.

Мріє про світ щасливих людей, у якому було б  місце для християнських цінностей, сприйняття кожного кожним, миру та гармонії. «Це все неможливе без якісної та ціннісної освіти, – вважає Михайло. – Тому сфера моїх зацікавлень і лежить у площині освіти і всього, що з нею пов'язане».

Михайло розповідає, що навчання на MS in Innovations and Entrepreneurship стало для нього справжнім викликом. «Після першої освіти на філософсько-богословському факультеті важко було перелаштуватися на іншу систему координат, де оперують такими поняттями як менеджмент, бізнес модель, додана вартість, B2B, etc. Імпонував акцент на цінностях у веденні справ. Крім насиченої академічної складової, паралельно йшла і прикладно-практична можливість навчатися. Емоційно у LvBS завжди було комфортно і тепло. Завжди раджу цю школу та програму тим, хто націлений на пошук нових ідей і готовий їх реалізовувати».

Роман Кучкуда, Львів 
Життєве кредо  «Бо плач не дав свободи ще нікому, а хто борець –  той здобуває світ».

Керівник маркетингових проектів холдингу емоцій «!FEST», також працює над новим брендом українського одягу «Aviathiya Halychyny» (зараз проект запустили на краудфандингову платформу «Indiegogo»). Мріє побудувати успішний бізнес в Україні.

Про навчання у LvBS Роман розповідає: «Для мене це стало можливістю подивитися  на певні процеси з іншого боку та зрозуміти як вони працюють. Окрім того, важливим моментом є середовище, яке творить Львівська бізнес-школа. Це люди, в яких можна багато навчитися і які спонукають до постійного розвитку. Я рекомендую навчатися у LvBS. Тут ви зрозумієте як працює бізнес і як побудувати успішну компанію. Навчання у школі дасть можливість систематизувати вже наявні знання та здобути нові. Також ви станете частинкою середовища, яке постійно розвивається і рухає світ навколо нас вперед».

Ярослав Чарковський, Львів
Кредо: «Impossible is nothing»

Керуючий партнер студії з розробки мобільних ігор «CharStudio». 

Мріє про те, щоб Україна стала сильною та вільною країною, а громадяни не думали про еміграцію і кращу долю за кордоном.

«Навчання в бізнес-школі було дуже важливою складовою у моєму професійному розвитку, яке допомогло зрозуміти, вивчити та застосувати багато важливих уроків підприємництва. А сама школа – це те середовище людей та ідей, куди хочеться постійно повертатись», – розповідає Славік.  

Уляна Стець, м. Львів
Кредо: Життя – це рух, ніколи не можна зупинятися на досягнутому.

Працює юристом у юридичній компанії «ДК-Право, Нексія ДК. Аудитори і консультанти», також втілює у життя проект «Готельний комплекс: хостел та готель Yellow House». 

Мріє про мир та стабільність в Україні. Також хоче успішно реалізувати свій проект, який розпочала ще у LvBS – відкриття готельного комплексу і туристичної компанії у Львові.

«Навчання у LvBS – це насамперед унікальне середовище, яке надихає на нові ідеї; це люди, які прагнуть кращого, хочуть змінюватися та змінювати світ навколо, – розповідає Уляна. – Після навчання я усвідомила, що потрібно робити та до чого прагнути. Тут я також зрозуміла, що потрібно постійно розвиватися і рости. Саме тому вирішила, окрім бізнесу, спробувати себе в якості юриста, працівника як частинки компанії. Це дозволило мені по-іншому подивитися на бізнес, на розвиток компанії та побутову відносин в середині. Я неймовірна вдячна за знання та натхнення, які отримала у Львівській бізнес-школі, ну і звичайно, за нові знайомства».

Тарас Чайківський, м. Львів
Кредо: «Життя – як водіння велосипеда – щоб зберегти рівновагу, ти повинен рухатися» (А. Ейнштейн)

Працює у компанії «Eleks».
Мріє про те, аби всі люди мали можливість не займатися рутинною роботою.

Львівська бізнес-школа, за словами Тараса, допомогла йому в особистому розвитку, призвела до змін цінностей. Після навчання він почав робити власні проекти і правильно розуміти зроблені помилки.

 
Вероніка Саврук, м. Львів
Життєве кредо: Я можу все в тому, хто мене укріплює.

Працює PR-менеджером у Львівській бізнес-школі УКУ. На MSIE розробила проект IdeasLab для LvBS.

«Мрію про Україну адекватних людей. Дуже хочу, аби люди зрозуміли, якою ціною дісталась нам незалежна Україні, і щоб робили усе, що в їхніх силах для розвитку нашої держави».

Про навчання у LvBS Вероніка розповідає: «Львівська бізнес-школа навчила мене бачити нові можливості, ніколи не зупинятись на досягнутому, завжди прагнути більшого. Тут перевертається твоє уявлення про світ і про освіту. Тому я рекомендую кожному зробити цей крок – запірнути на нові глибини, щоб зрозуміти себе. Вчитися на MS in Innovations and Entrepreneurship можуть навіть затяті гуманітарії (як я:) – викладачі-професіонали завжди подадуть інформацію цікаво, корисно та доступно».   

Христина Шабат, Львів
Життєве кредо: Немає нічого неможливого!

Христина - молода мама, яка вміє поєднувати роботу, навчання і відпустку по догляду за дитиною. В найближчому майбутньому планує статрувати свій проект, а саме 5 дитячих груп (мінідитячих садочків) при компаніях, щоб допомогти батькам поєднувати працю та виховання дитини.

 «MS in Innovations and Entrepreneurship – це цінний досвід для мислення, переосмислення і руху вперед. Це можливість поглянути на бізнес-процеси зсередини, а на себе - зі сторони».

 

Юлія Свиріпа, Львів
Життєве кредо: “Гармонія має бути всюди, а найперше в думках, словах і вчинках”.

Юля - співзасновник парку активного відпочинку “База Верхолаза” (с. Світязь, Волинська область). А зараз працює над стартом проекту “BestQuest” - інтерактивна екскурсія-квест центральними вулицями міста Львів.

Юля мріє про власну компанію, яка пережила б її і три наступні покоління, успішно розвиваючись і створюючи цінності для людей!

“Навчання в ЛвБС стало для мене своєрідним містком від моїх бізнес-мрій до їх реалізації,  - розповіла Юля. - Я дізналась про сучасні підходи до створення власної справи та управління нею. Зараз застосовую ці знання в своїх проектах. Також набуті навички та компетенції допомагають в прийнятті бізнес-рішень. Окрім цього, змінився мій світогляд від простого споживача товарів і послуг до людини, яка створює цінність для інших.Міхнова Наталя, Львів
Життєве кредо: Не боятися змін і втілювати свої ідеї в життя.

З першого дня навчання учасники MSIE спостерігали за справжнім життєвим поворотом Наталі. Маючи досвід в громадському секторі та адміністративній діяльності Наталя вирішила спробувати себе в бізнесі. Вона дуже відповідально приймала виклики та завдання Бізнес-школи, але після виконання мала відповідний та детальний фідбек для Школи.

Під час навчання Наталя стартувала свій бізнес - мережу фітнес-студій “Яскраве житття”, а сьогодні вже розпочинає новий стартап.

Петро Пантюх, Донецьк
Життєве кредо: Не помиляється лише той, хто нічого не робіть.

Петро працює над стартом клінінгової компанії “Чиста Оселя”. За час навчання Петро змінив не одну бізнес-ідею, але зараз він впевнений в своєму стртапі.  

Донецьке походження Петра допомагає йому завжди бути на перетині в середині гальцького краю і творити цікаві ідеї та рішення!

Петро переконаний що навчання в ЛвБС змінило його світобачення та позитивно вплинуло на розвиток його особистості!

 

Максим Лисак, м. Львів
Сo-founder / CEO at Startup Depot, Managing Partner at iHUB Lviv.
 
Мріє, аби Україна стала стартап-нацією.
 
Для Максима Львівська бізнес-школа УКУ була супермайданчиком для знайомств з класними та розумними людьми, які навчали, мотивували і підтримували під час навчання, а після –стали друзями.
 
Рекомендує навчання на Програмі з інновацій і підприємництва, бо: «Навчання У LvBS –  це супер інвестиція. Інвестиція у розширення власного світогляду, соціального капіталу, особистих та професійних якостей».


Оксана Пужаковська, Львів

Життєве кредо: Шукати гармонійних рішень.

Працює в Торговому Домі “Жива” менеджером з комунікацій. А також планує стартувати онлайн платформу для молодих мам. Мріє допомагати молодим мамам розважатись та навчатись в декреті і бути щасливими.

“Коли я починала навчання в ЛвБС, то найбільше боялась, що мене переконають, що ідея мого проекту - чергове волонтерство, за яке на варто братись. А я ж хотіла навчитись мислити категоріями бізнесовими. Зараз ступаю далі, але перший крок - найважливіший. Рекомендую MSIE, бо ця Програма вчить мислити категоріями бізнесу, діяти негайно, і призадуматись про вічне!”

Дмитро Завгородній, Київ
Життєве кредо: Sapere aude / Май мужність використовувати свій розум

Зараз Дмитро працює на посаді Head of Marketing & CRM в компанії Umber Firm. Він мріє про світ високорозвинених людей, які разом роблять спільну справу і піклуються про один одного та світ, у якому живуть, бо відчувають себе єдиним цілим.

Дмитро переконаний, що LvBS – це не тільки нові знання, цікаві вчителі та реальні навички для роботи. “Для мене, це, насамперед, неймовірна спільнота, що надихає на розвиток, - розповідає Дмитро. -  Я раджу всім, хто відчуває в собі бажання створити власну справу долучатись до програми з підприємництва та знайти там нові запитання і відповіді, однодумців, друзів і вчителів”.

Євген Мордвінов
Життєве кредо: Візьми і зроби

Після завершення навчання  Євген працює над відкриттям нової клієнтоорієнтованої хімчистки. Мріє, щоб в усіх організаціях цінністю були люди.

 Про навчання на Програмі Євген відгукується так: “ Навчання у LvBS для було для мене мрією яка збулася, мрія - про навчальний заклад, де все чому ти вчишся є прикладне: починаючи від християнської етики і закінчуючи економікою, яка викладається з реальними прикладами і вчить як приймати оптимальні рішення в бізнесі. Окрім дуже корисного учбового матеріалу, LvBS - це можливість познайомитися з найкращими українськими та світовими практиками, зустрітися з людьми, які створюють в Україні ( і не тільки) найіноваційніші компанії. LvBS це також коло однодумців, які завжди підкажуть як краще реалізувати той чи інший проект.” І підсумовує: “LvBS - це як Harvard, тільки у Львові.”


Маркіян Серчинський, Львів

Життєве кредо: Стався до інших так, як би хотів, щоб ставилися до тебе.

В часі навчання Маркіян знайшов своє покликання в підприємництві, тож він вирішив звільнитись з основного місця праці і весь свій час вкладати в проект “ThinkFood”( мережа корпоративних футбоксів із здорової їжею), який він стартував спільно з одногрупником під час навчання на Програмі з інновацій та підприємництва. Разом вони запроваджують інновативні підходи до комунікації з клієнтами і постійно вдосконалюються та розширюються.

Маркіян переконаний, що "Програма з інновацій та підприємництва – це однозначно найцінніший та найякісніший освітній досвід у моєму житті, який відіграв ключову роль у започаткуванні власної справи!"

Cвятослав Щур, м. Львів
Життєве кредо:Why do not try if You can.

Святослав - співзасновник проекту “Альтернативна кава”, який він стартував ще в процесі навчання з випускниками Програми з інновацій та підприємництва.

Святослав розповідає, що Програма з інновацій та підприємництва була для нього сумішшю якісних знань та цікавих людей, без яких важко було продукувати ідеї, а головне їх реалізовувати. “Навчання в LvBS для мене було хорошим мотиваційним середовищем, атмосфера якого просто кричала "Бери та й роби вже щось!".

“Я б порекомендував іти навчатись в ЛБШ тим, хто запалений своєю ідею/ідеями, однак їм не вистачає комплексного розуміння щодо потенціалу та можливостей цих ідей. Тут Ви отримаєте як якісну критику так і комплексну підтримку від викладачів, одногрупників та команди LvBS.” Зараз Святослав мріє про розвиток власного бізнесу, та залишити частинку себе в цьому світі.

Роман Никулишин, м. Львів
Життєве кредо: Не бійся облажатись

Зараз Роман - менеджер проектів в компанії “Маркет Універсал” і працює над системою атоматизації резервних замовлень (Мережа аптек DS), Інтернет-магазином DSKA та виготовленням аксесуарів для гаджетів.

Також Роман - співзасновник проекту “ThinkFood” - мережа корпоративних футбоксів із здорової їжею, який він стартував спільно з одногрупником під час навчання на Програмі з інновацій та підприємництва. Про сам процес навчання Роман відгукується позитивно: “Це незабутні 2 роки з мегаактивними, розумними та веселими людьми. Навчання допомогло розширити кругозір. LvBS це місце де можна отримати знання не гірші, а в дечому й глибші ніж у багатьох закордонних ВНЗ та що НАЙЦІННІШЕ - використати на практиці у свому бізнесі. Середовище бізнес-школи заставляє рухатись швидше і стимулює розвиватись оскільки всі студенти націлені на успіх. Це, на мою думку, породжує здорову конкуренцію”. 

 

 Мар'яна Левко, м.Львів

 

 

 

 

 Оля Доля, м. Львів

 

 

 

 

Роман Сторчак, м.Київ