Візійний центр

Візійний центр LvBS заснований на ідеї трьох “китів” без яких неможливі як розвиток окремих компаній, так і реалізація success story країни в цілому.

 

Візія

В якому напрямку рухатись далі  — з відправної точки “зараз”? Відповідь саме на це питання щодня своїми рішеннями дають керівники компаній. Куди насправді прямує бізнес, що є об'єднуючим фактором для українських компаній на конкурентному полі бою зовнішніх ринків? Без візійного виміру не обійтись, відповідаючи на виклики такого масштабу. Візія  — це ментальний образ, за яким буде побудована стратегія розвитку компанії, кластеру чи галузі. Бізнес-школа, втілюючи проекти Візійного центру, докладає максимум зусиль, щоб наші клієнти та партнери формували погляд у майбутнє бізнесу завдяки чіткій далекоглядній візії. Ми працюємо з майбутнім вже сьогодні.

Стратегія

Розвиток стратегічного бачення та мислення категоріями “Великого бажайте!”   — невід’ємний компонент в реалізації намірів. У Львівській бізнес-школі та Українському католицькому університеті ми пильно працюємо над розробкою глобального плану під назвою стратегія, щоб відтак неухильно втілювати в життя. УКУ один з небагатьох університетів в Україні, який має візію та стратегію щонайменше на 20 років,  і саме тут живе особлива атмосфера відкритості, чесності та творчості, яких часто бракує нашому суспільству, а критерій якості є визначальним в процесі навчання.

Соціальна відповідальність бізнесу

У 2016 році ми провели дослідження серед учасників та випускників чотирьох довготермінових програм бізнес-школи (Key Executive MBA, MS in Technology Management, MS in Innovations and Entrepreneurship та MA in Human Recources). Дані показали, що  72 % опитаних працюють в компаніях, які є соціально-відповідальним бізнесом. Ми підтверджуємо цим важливість розвитку відповідальної, соціально активної спільноти підприємців, яка здатна впливати на ключові аспекти в житті суспільства, утверджуючи засади демократії. Спроможність конкурувати з глобальними гравцями дозволяє нам бути відкритими до міжнародного досвіду. В навчальних програмах ми керуємось принципом learning by doing та розвиваємо дотичні до нашого бізнесу напрямки, що створюють унікальні перетини між сферами бізнесу, філософії, культури та мистецтва.

Все це дозволяє нам самим бути тими змінами про які інші лише мріють, і в цьому наша унікальність. Також надзвичайновагомим для нас є те, що LvBS підписант організації PRME. Принципи відповідальної управлінської освіти (PRME) – це ініціатива в рамках Глобального договору ООН, спрямована на трансформацію управлінської освіти, досліджень та ідейного лідерства на глобальному рівні шляхом розробки і впровадження принципів відповідальної управлінської освіти, формування і розвитку навчальних спільнот і підвищення обізнаності щодо Цілей сталого розвитку ООН. Шість принципів PRME базуються на загальноприйнятих міжнародних цінностях, зокрема на десятьох принципах Глобального договору. Вони мають на меті запровадити процес постійного вдосконалення серед закладів управлінської освіти, щоб виховати нове покоління бізнес-лідерів, здатних відповідати на непрості виклики для бізнесу і суспільства у 21-му столітті.

Проекти Візійного центру LvBS:

- з 2009 року проводиться щорічна візійна конференція INTRO. Ми обираємо такі теми для конференцій, які відповідають найактуальнішим викликам та питанням, що виникають перед українським бізнесом та суспільством: “Фінансовий спринт”, “Проривні інновації”, “Стратегії та фінанси”, “Тренди, які визначають майбутнє”, “Чи маєте Ви стратегію на наступні 30 років?”;

- з 2011 року в Києві на постійній основі щопівроку відбуваються заходи в рамках дискусійного клубу Бізнес Credо. Це зустрічі у форматі “business talk” підприємців з провідними мислителями та лідерами суспільної думки в українському та міжнародному середовищі, метою яких є побудова активного діалогу та підсилення ролі бізнесу в розвитку ключових суспільних процесів в країні. Спікерами проекту Бізнес Credo вже стали такі визначні особистості як ВладикаБорис Ґудзяк, Кшиштоф Зануссі, Мирослав Маринович, Блаженніший Любомир Гузар, Ярослав Грицак, Іван Малкович, Євген Сверстюк, Валерій Пекар, Оксана Забужко;

- з 2013-го двічі на рік в LvBS відбувається надихаюча програма для лідерів reflexio. Мотто програми Думати. Творити. Змінювати, що об’єднує в цілісну картину етичну, духовну та креативну складові навчання. Мета програми  —  допомогти менеджерам та керівникам компаній зрозуміти свою роль як лідера не лише в межах організації, а й у глобальному контексті. В проекті reflexio ми працюємо з далекоглядними цілями за допомогою методів рефлексії, що в свою чергу засновані на цінностях людської гідності та свободи.

- у 2014 році представники LvBS виступили на міжнародній конференції “Sources of the Civil: Catholic Higher Education and Democracy in Europe” (Рим, Італія) з доповіддю про стан справ щодо корпоративної соціальної відповідальності (CSR) в Україні;

- у 2016 році Львівська бізнес-школа взяла участь в PRME Chapter CEE meeting (Рига, Латвія).

Контактна особа:
Роксолана Кравчук

rkravchuk@lvbs.com.ua
+38 067 67 318 76

Візійний центр LvBS зростає та розвивається, і ми радо запрошуємо Вас долучатись до наших проектів!