Центр Лідерства УКУ

Місією Центру лідерства є розвиток нового покоління лідерів у сфері бізнесу, державного адміністрування,  неприбуткового та військового сектору через навчання, дослідження та партнерство з провідними глобальними інститутами.

Ми прагнемо бути визнаними українськими практиками та дослідниками як глобальна мережа для викладання, дослідження та поширення ідей розвитку лідерських якостей.

При Центрі лідерства УКУ буде створено Дорадчої ради, яка буде спрямовувати роботу Центру та допомагатиме визначити основні завдання та цілі. Центр лідерства  зміцнить зв’язок УКУ  з українськими та глобальними лідерами у сфері державного адміністрування та бізнесу.

В рамках діяльності Центру буде доповнено дослідження Ivey’s Ihnatowycz Institute for Leadership “Риси характеру лідера”, яке проводили професори Герард Сейтс (Gerard Seijts), Мері Кросан (Mary Crossan), Джефрі Ґандз (Jeffery Gandz).  Дана модель фокусується на 11 рисах характеру і передбачає доповнення дослідження опитуваннями, що будуть проведені серед представників бізнесу та державного адміністрування у Центрально-Східній Європі та Україні зокрема.

За підтримки Ivey, Центр лідерства УКУ розробить два навчальні кейси на тему лідерства в Україні, що увійдуть до майбутньої книги Ivey's Ihnatowycz Institute for Leadership, де розглядатимуться глобальні кейси.

Центр лідерства УКУ ставить за мету здійснити прорив у розробці методології та інструментів викладання курсів лідерства: використовуючи кейси, саморефлексію, командну роботу, всебічне оцінювання та пост-програмний коучинг. Це дозволить учасникам програм пройти повний шлях від глибшого самоусвідомлення своїх сильних та слабких сторін до розуміння того які саме навики їм потрібні для підвищення продуктивності, управління змінами та розвитку культури лідерства в своїй організації.