Ideas Lab

 

Однією з численних можливостей, що надає Львівська бізнес-школа, є Лабораторія ідей. Це унікальне комфортне та надихаюче середовище, де у дискусії з однодумцями, досвідченими підприємцями та менторами,  народжуються ідеї нових інноваційних стартапів. Можна впевнено сказати, що це та перевага, яку шукають сучасні інноватори для ефективної роботи та генерації ідей. І найважливіше  - це те, що, як результат, зовсім скоро ці ідеї можуть стати реальними проектами!

 

Лабораторія ідей – перший акселератор ідей, що дає унікальну нагоду отримати стипендію на навчання на Програмі з інновацій та підприємництва.

Все, що потрібно – це вірити у проривну здатність своєї ідеї та бажання наполегливо працювати над підготовкою до перетворення її у конкурентоздатну бізнес-модель. 

Автори кращих ідей протягом двох місяців навчатимуться на «Pre-Development Program Ideas Lab» (Програма розвитку LvBS),  а також відвідуватимуть експертні зустрічі з менторами у Лабораторії ідей для вдосконалення власної ідеї.

Наприкінці травня у Львівській бізнес-школі відбудеться пітчинг бізнес-ідей учасників «Pre-Development  Program LvBS», переможці якого отримають стипендії на навчання на Програмі з інновацій та підприємництва.

За результатами навчання на «Pre-Development Program LvBS» учасники отримають можливість:
- Працювати і творити у екосистемі бізнес-школи
- Експертну підтримку менторів у розробці власної ідеї
- Готову бізнес-модель свого проекту

Місце розташування Лабораторії ідей – багатофункційний корпус Українського католицького університету, м. Львів вул. Козельницька 2а, ауд. 311. 

 

Лабораторія ідей онлайн  – скористайтеся інструментом, щоб побудувати бізнес-модель власного проекту чи ідеї.

LvBS висловлює особливу подяку керівництву компанії Softserve та анонімним жертводавцям за підтримку цього проекту!

***************************************

Контактна особа:
Олена Андрющенко, landriushchenko@lvbs.com.ua, тел. +38(063) 308 7323