Інноваційний дизайн програми

Найближчий Старт програми - 5 жовтня 2016 р.!
Адреса для листування kemba@lvbs.com.ua

Пошук та напрацювання ефективних проривних рішень здійснюється у команді однодумців за підтримки кращих викладачів з успішним досвідом роботи, які формують динамічне та стимулююче середовище для розвитку! А підсилюють це середовище:

Міжнародний компонент - 30% програми, а саме - кращі світові знання в аудиторії від викладачів визнаних бізнес-шкіл,  міжнародний навчальний тур та навчання у викладачів кращих бізнес-шкіл Азійського регіону.

Прикладне проектне навчання. LvBS - це школа дії, тому програма побудована на розробці і впровадженні інноваційної стратегії з подальшою рефлексією і управлінськими висновками. Учасники розробляють індивідуальні проекти змін в організаціях, які представляють, та впроваджують їх за підтримки викладачів, які дають зворотній зв'язок про напрямки можливого розвитку проектів, необхідність покращень та вдосконалень.

Наповнення програми МВА, яке враховує усі міжнародні вимоги до програми Executive МВА, а також включає складові, які сприяють розвитку учасників як цілісних особистостей: філософську, культурологічну, історичну. Навчаючись на програмі учасники мають можливість відпрацьовувати управлінські навички, використовувати інтелектуальне середовище для генерування та розвитку нових ідей, розвивати мережі нових контактів, втілювати креативні рішення у критичних ситуаціях та використовувати інновації у щоденній підприємницькій практиці. Тож навчання на програмі Key Executive MBA дозволяє не лише розвинути власні компетенції, а й спрямовано використовувати їх для досягнення успіху та здійснення амбітних проривів - власних та бізнесу.

Майстер-класи та виступи запрошених гостей зазвичай є найбільш надихаючою складовою програми, яка дозволяє учасникам ближче познайомитися з досвідом та досягненнями людей, відомих своїми успіхами не лише у сфері бізнесу, а й мистецтві, громадській діяльності. Серед гостей LvBS - Krzysztof Zanussi (Кшиштоф Зануссі), Adrian Slywotzki (Адріан Сливоцький) , Mark Albion (Марк Альбіон), Pierre Giullet de Montoux (П'єр Гуле де Монто), Віталій Антонов, Юрій Логуш, Катерина Ющенко, Мирослав Маринович, Ярослав Грицак, о. Борис Гудзяк та інші яскраві особистості.

Основні курси програми Key Executive MBA

 Бізнес - стратегія та її реалізація
- Бізнес як система
- Проривні стратегії
- Інноваційні бізнес-моделі (розробка і впровадження стратегії)
- Лідерство в умовах невизначеності (практика в горах)

Управління бізнес - системами
- Аналітика для прийняття управлінських рішень
- Управлінський облік
- Бізнес-комунікація та управління репутацією
- Операційний менеджмент
- Маркетингова стратегія: побудова ринково орієнтованої організації
- Побудова системи управління людьми

Бізнес - контекст
- Вплив макроекономіки на прийняття управлінських рішень
- Філософія бізнесу та організаційна етика
- Практика бізнесу та менеджменту в міжнародному середовищі (міжнародний навчальний тур)

Вибіркові курси (3 на вибір)
- Правові аспекти ведення бізнесу
- Оцінка проектів та управління ризиками
- Персональні фінанси
- Фінансовий облік
- Побудова системи продажу
- Управління проектами
- Організаційний розвиток
- Green Business Models
- Соціальне підприємництво

Захист проектів Key Executive MBA
Однією з основних вимог успішного завершення програми Key Executive MBA є написання письмового проекту, який підсумує вміння учасників розробляти стратегії та впроваджувати їх на практиці у власних організаціях. Однією з цілей роботи є застосування учасниками в процесі розробки проекту знань, отриманих під час навчання на програмі Key Executive MBA та рефлексії, формулювання управлінських висновків.

"Гарантійний термін програми" 
Впродовж 2 років після отримання диплому учасники можуть повторно безкоштовно прослухати із запропонованих на вибір 2 курси програми!