Зустріч з о.д-р Борисом Ґудзяком

Дискусійний клуб «Бізнес Credo» - це можливість для власників та топ-менеджерів поспілкуватись у форматі «business talk» із провідними мислителями та лідерами суспільної думки в українському та міжнародному середовищі. Мета цього проекту - створити майданчик та започаткувати активний діалог щодо взаємодії бізнесу та суспільства, проаналізувати сучасні взаємні виклики та впливи, а в тривалішій перспективі - підсилити роль бізнесу у розвитку ключових суспільних процесів в країні.

Першою подією в рамках дискусійного клубу «Бізнес Credo» стала зустріч представників українського бізнесу з ректором Українського католицького університету отцем-доктором Борисом Ґудзяком на тему «Скільки коштує гідність?» Зустріч була організована в Києві Львівською бізнес школою УКУ (LvBS).  Модератором та ведучою виступила Наталя Попович, керівник компанії PRP Group в Україні, Росії, Азербайджані та інших країнах СНД.

«Тема гідності є вічною, адже вона відповідає на запитання ким ми є і ким нам варто бути. Творчість, кризи та напруга, які є невід'ємними в бізнесі, загострюють це питання. Люди бізнесу - це впливові люди, що можуть через свою діяльність гідність людини піднімати», - зазначив ректор УКУ, пояснюючи вибір теми для першої зустрічі серії «Бізнес Credo».

«На короткострокову перспективу корупція є часто легкий спосіб, щоб давати собі раду з брократією та перепонами в українських реаліях», - зазначив о. Борис Ґудзяк, відповідаючи на запитання чи можлива індульгенція на хабарництво в українських обставинах. - «але на довшу мету цей процес руйнівний. Адже тоді праця, жертва, творчість, інноваційність, добрий менеджмент, які є цінностями бізнесу, негуються зовнішнім чинником. Тому ця система приречена до животіння».

«У зустрічі взяли участь близько 150 представників українського бізнесу, переважно власники та топ-менеджери. Це була нагода поговорити про проблеми та перспективи бізнесу через іншу перспективу: перспективу священика, глибоко духовної людини, але при тому успішного управлінця, який збудував і продовжує будувати потужну структуру», - зазначила директор Львівської бізнес-школи Софія Опацька. - «Розмова про ефективність, бізнес процеси, капітал та прибуток, але на рівні візії, яка бачить людину у цілісності».

У зустрічі також взяв участь екс-прем'єр міністр України Юрій Єхануров (2005-2006), який зазначив, що релігія та духовний погляд на політику та бізнес є важливим чинником у розбудові української держави.

Довідка
Владика Борис (Ґудзяк), Ректор Українського Католицького Університету навчався в Сиракузькому університеті, Університеті папи Урбана в Римі, Папському Орієнтальному Інституті. Учень Патріарха Йосифа Сліпого. У 1992 році здобув ступінь доктора славістики і візантиністики у Гарвардському університеті. З того часу працює та живе в Україні. Провідний науковець у галузі церковної історії, громадський і церковний діяч. 2002 року був інавгурований на ректора Українського Католицького Університету.

Партнери події:

   

Спонсор: 

Телевізійні партнери:

 

Діловий медіа-партнер:

Інформаційні партнери: