Зустрічі Alumni

Випускники LvBS зустрілись з Павлом Шереметою

18 жовтня у LvBS відбулась зустріч випускників Львівської бізнес-школи УКУ. Спільнота Alumni, яка об’єднує випускників програми Key Executive MBA, зустрілась з Павлом Шереметою, екс-міністром з економічного розвитку і торгівлі, головою Дорадчої ради LvBS.
З Павлом Шереметою управлінці говорили про успішність бізнесу та його соціальну відповідальність. Голова Дорадчої ради зокрема наголосив на трьох ключових точках діяльності Alumni LvBS. Це продовження навчання, networking та соціальні ініціативи.
Спільнота випускників також склала план діяльності на найближчі півроку. Так, уже незабаром Alumni LvBS запланували поїздку в Німеччину. Загалом випускники вирішили, що, як мінімум, раз на рік будуть організовувати так званий пост-МВА модуль.
Читати далі... 

Випускники LvBS зустрілись з Алоїсом Бухом

24 березня відбулась щорічна зустріч Alumni MBA Львівської бізнес-школи УКУ. 
Благодійність як явище набрала в Україні за останній рік таких обертів як ніколи. У підприємців постало багато питань та викликів: у що інвестувати, куди серед сотні проектів скерувати кошти, які критерії оцінки успішності благодійних проектів? Про ці запитання спільнота випускників – Alumni  Львівської бізнес-школи УКУ – говорили з Алоїсом Бухом, професором морального богослов’я (Німеччина) та гостьовим професором УКУ, який має великий досвід підприємницької та благодійної діяльності.
Читати далі...