Експерти програми

Богдан Купич
Богдан Купич працював у Росії та Україні 19 років та має понад 25 років досвіду в технологічному бізнесі. Він активний учасник міжнародного бізнес-співтовариства, член-засновник, перший президент і вже 10 років член Ради директорів Американської торговельної палати в Україні. Він також читав лекції з маркетингу та підприємництва у Києво-Могилянській бізнес-школі, був ключовим промовцем на Міжнародному технологічному симпозіумі у Стенфорді, на форумі світових голів правління IBM у Росії, а також брав участь в інших галузевих подіях. Богдан Купич вивчав політологію в Йоркському Університеті, закінчив програми лідерства в бізнес- школі INSEAD і управління венчурним бізнесом у бізнес-школі Хаас у Каліфорнії, має диплом з менеджменту та МВА університету Атабаска в Канаді.

Шимків Дмитро
заступник голови Адміністрації Президента України з питань проведення адміністративних, соціальних та економічних реформ, новатор, топ-менеджер у сфері інформаційних технологій, екс-генеральний директор «Microsoft Україна».
 Дмитро Шимків володіє 17-річним досвідом у сфері ІТ в Україні, СНД та Західній Європі. В Microsoft він прийшов у 2007 році на посаду директора з продажів у корпоративному сегменті та відповідав за побудову довгострокових відносин із клієнтами і партнерами, а також за стратегічний розвиток корпоративного сегменту. Під керівництвом Шимківа робота з корпоративними замовниками Microsoft в Україні вийшла на новий якісний рівень, а продажі зросли на 60% за рік завдяки зростанню задоволеності партнерів і клієнтів, зосередженості на довгострокових відносинах та налагодженому співробітництву з іншими підрозділами компанії.

Карл Цайнінгер 
Ph.D., засновник і СЕО «GTMP». Президент і головний виконавчий директор (почесний) «Siemens Corporate Research, Inc». Професор управління інноваціями. Член Дорадчої Ради LvBS.
Професор Цайнінгер був віце-президентом та директором з розвитку консалтингової компанії Thomas Group, пізніше - заступником Голови правління ради директорів, президентом, генеральним директором, виконавчим віце-президентом та директором з досліджень компанії Siemens Corporate Research and Support, Inc. Крім цього, доктор Цайнінгер працював над багатьма проектами уряду США, включаючи програми U. S. Army Electronics Technology and Devices Laboratory та Solar Energy Research Institutе.

Любомир Романків 
Любомир Романків — провідний науковець компанії IBM в галузі комп'ютерних технологій, співвинахідник (разом з Девідом Томпсоном) процесів створення тонкоплівкових індуктивних і магніторезистивних мікроголовок для запису інформації, що уможливили появу жорстких дисків та персональних комп'ютерів, автор і співавтор більш як 65 патентів. Живе в містечку Браєркліф Манор, штат Нью-Йорк. Л. Романків — директор відділу електрохімічної технології й магнетизму Дослідного центру корпорації ІВМ (Йорктаун Хайтс, Нью-Йорк).
1957 року отримав ступінь бакалавра в Університеті Альберти, закінчив магістратуру та отримав звання доктора філософії в галузі металургії  та матеріалознавства  в Массачусетському технологічному інституті в 1962 році. Автор більш ніж 150 статей, відредагував 10 томів матеріалів різних технічних симпозіумів.

Андрій Белінский 
Професійний досвід
IT директор – Миронівський Хлібопродукт,
Заступник IT директора – Auchan Ukraine
IT директор – Winner Imports Ukraine, Київ
IT директор, CIO – корпорація Iнтерпайп, Київ
Корпорація Інтерпайп (зараз East One)
Менеджер інформаційних систем – Kraft Foods Ukraine, Київ
Супервайзер інформаційних систем – Kraft Foods Ukraine, Київ
Керівник відділу інформаційних систем -“Dilo”, перша українська бізнес газета, Львів
Освіта
Міжнародний Інститут Менеджменту. Київ, Україна 2005-2007. МВА
Університет Carnegie Mellon, Пітсбург, Пенсільванія, США 2007. Інтернатура МВА.
ACCA, 2004. Міжнародні стандарти бухгалтерського обліку. Підготовка фінансової звітності.
Національний університет Львівська політехніка. 1986. Факультет автоматики. Спеціальність автоматика та телемеханіка.

Андрій Стицюк
Chief Finance Officer at SoftServe
Андрій Стицюк прийшов в SoftServe у серпні 2010 року з майже десятирічним досвідом управління фінансами у технологічних компаніях України. У SoftServe він відповідальний за керування фінансами та казначейськими функціями компанії, займається веденням бухгалтерського обліку і звітності, складанням і контролюванням бюджету, управлінням готівковими засобами та питаннями міжнародного податкового менеджменту. Йому вдалося так реорганізувати фінансовий відділ компанії, що тепер він відповідає найвищим світовим стандартам у цій сфері. Андрій Стицюк здобув освіту у Львівському національному університеті імені І.Франка та отримав ступінь магістра за спеціальністю «Міжнародні фінансові відносини». У 2000 році він став членом міжнародної організації «Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів». У 2013 році Андрій Стицюк був визнаний одним із 50-ти кращих фінансових директорів України за версією фінансового видання «Инвест Газета».

 Ярина Ключковська
Консультант зі стратегічних комунікацій
Фахівець із 18-літнім досвідом в PR і корпоративних комунікаціях, донедавна Ярина очолювала PR-напрям у міжгалузевій групі компаній Group DF. До 2013 року вона відповідала за корпоративні комунікації та соціальні програми в українському представництві Microsoft. Раніше Ярина очолювала агентство Nords PR Ukraine, яке заснувала спільно з зарубіжними партнерами, консультувала низку українських компаній з питань управління репутацією, працювала керівником відділу зовнішніх відносин компанії UMC (тепер – МТС Україна), PR-менеджером “Метро Кеш енд Кері Україна” і директором роботи з клієнтами PR-агенції Romyr & Associates. Ярина отримала ступінь магістра культурології в Національному університеті „Києво-Могилянська академія” та магістра з масових комунікацій в San Jose State University (США). У 2011 році журнал “Marketing Media Review” назвав її одним із найкращих PR-директорів України.

Валерія Козлова
Власник бізнесу, автор Школи Психології Результату, а також навчальних програм школи.

- Персональний тренер - консультування власників бізнесу і допомога у виході на новий фінансовий рівень;
- психічний тренер Інни Логутенкової*, член команди спортсменів Олімпіади-2016 з України;
- спікер і член команди на міжнародній конференції TEDx YekaterinoslavskyBoulevard;
- викладач, терапевті з багаторічним досвідом;
- сімейний психотерапевт з 15-річним досвідом роботи з сім'ями (результатом роботи стало написання книги);
- фахівець по роботі з залежностями, створено авторську методикою для боротьби зі шкідливими звичками.