Жоао Перре Віана «Менеджмент стартапів: творення бізнес-системи»

3-4 жовтня Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на нову відкриту програму «Менеджмент стартапів: творення бізнес-системи» від Жоао Перре Віани, ментора стартапів Energia de Portugal, Innovation Lab, Startup Next (Techstars), Startup Lisboa, викладача EADA в Барселоні та LvBS. Якщо ви маєте бізнес-ідею, але не знаєте, як перетворити її у справжній бізнес; якщо ви розпочали власну справу, але вагаєтеся, куди рухатися далі; якщо ваш бізнес потребує росту і розширення, то ця програма саме для вас!

Зареєструватися на програму

Joao Perre Viana

Під час навчання учасники отримають відповіді на запитання:

  1. Що таке Lean Startup: методологія, яка змінила індустрію.
  2. Як розробити, випробувати та оцінити свою бізнес-ідею на інноваційність.
  3. Як перевірити вибрану стратегію розвитку стартапу на ефективність.
  4. Як успішно масштабувати проект у стійкий бізнес.
  5. Як перейти із старого плану управління на новий у періоди швидкого розвитку.
  6. Де шукати та як сформувати проривну команду.
  7. Як створити ефективну систему управління бізнесом.

У програмі:

День 1. Процес оцінки бізнес-ідей на інноваційність та життєздатність. Під час модуля учасники розглянуть основи «обережного» запуску проекту; дізнаються, як перевірити свої припущення; як побудувати ефективні продукти та як виміряти їх інноваційність. Крім того, навчаться визначати, які частини стратегії розвитку проекту працюють, а які – ні.

День 2. Основні складові розвитку та масштабування бізнес-проекту. Метою другого дня навчання є дізнатись? як розширити та розвинути продуктивний бізнес; де знайти та як сформувати проривну команду; де знайти кошти на фінансування нових проектів.

Для кого ця програма:

  • для стартаперів, що розпочали власний проект;
  • для підприємців, які хочуть масштабувати свій бізнес;
  • для розробників інноваційних ідей, які хочуть розпочати власний проект.

Читайте також:Мисліть глобально: 5 кроків від Жоао Перре Віани для розвитку бізнесу в час змін

Викладач:


Joao Perre VianaЖоао Перре Віана
, МВА, викладач LvBS, ментор стартапів Energia de Portugal, Innovation Lab, Startup Next (Techstars), Startup Lisboa консультує бізнес та стартапи у 9 країнах Європи та Азії. Є засновником інвестиційного фонду «LeonardShop», викладач курсу «Підприємництво та інновації» на програмі MSс in Innovations and Entrepreneurship та курсу «Розвиток бізнесу» на програмі MSс in Technology Management.

Отримав ступінь магістра права у Лісабонському Незалежному університеті (Universidade Autónoma de Lisboa) та MBA у Школі менеджменту м. Ґент імені Влеріка Льовена у Бельгії. Паралельно із своєю професійною діяльністю здобув післядипломну освіту: з маркетингу в IPA, з менеджменту у INDEG-ISCTE.

Останні 15 років він працював менеджером, консультантом та викладачем та обіймав керівні посади у «J.Walter Thompson», «Duval Guillaume», «Leo Burnett», «Brandia Central» та «Education Group Evolution». За свою професійну кар’єру він працював у дев’яти різних країнах, переважно в Західній Європі, східній Європі та Середній Азії.

Час проведення: 3-4 жовтня (понеділок-вівторок) з 10:00-18:00
Тривалість програми: 2 дні
Вартість програми: 7800 грн (без ПДВ)

Мова програми – англійська.
Кількість місць обмежена, тому попередня реєстрація на програму обов’язкова.

Контактні особи:
Мар’яна Паньків, mpankiv@lvbs.com.ua; +38 067 6756608; +38 097 8463672.

Читайте також: Лайфхаки для стартапів від Жоао Перре Віани