Управління змінами. LvBS запрошує на Open House у Києві

30 серпня Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) у Києві запрошує на Open House програм Key Executive MBA та MA in Human Resources and Organization Development.

Турбулентність навколишнього середовища у широкому розумінні вимагає від організацій гнучкості, тобто вміння підтримувати власну здатність вбирати, реагувати та перелаштовуватись, коли це необхідно. У сучасному світі успіх вимагає швидкої реакції на різноманітні зміни, з якими зустрічаються організації.

Open House

Під час Open House у Києві відбудуться три відкриті сесії провідних викладачів LvBS, під час яких учасники дізнаються:

  • Що означає концепція VUCA і як зробити організаційну гнучкість своєю конкурентною перевагою.
  • Як зберегти продуктивність та які складові життєвого циклу організації потрібно підсилити у неспокійні часи.
  • Як лідери та HR департаменти можуть підтримати організації та побудувати культуру гнучкості.
  • Як впроваджувати зміни у бізнесі та комунікувати їх працівникам.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ПОДІЮ

За даними Harvard Business Review, 70% змін в організаціях провалюються через недостатню комунікацію на рівні середньої ланки менеджменту.  Коли потрібні бізнесу новації зазнають поразки через недостатнє пояснення, стає зрозуміло, що їх потрібно переконливо «продати» працівникам на всіх рівнях організаційної структури.  Але як ефективно прокомунікувати зміни персоналу так, щоб працівники прийняли і підтримали саму необхідність змін?

  • Пояснення контексту або чому шахтарям потрібно говорити про макроекономіку.
  • Роль лідера в комунікації змін: коли комунікацію не можна делегувати.
  • Як зацікавити працівників і зробити їх співавторами змін? Шукаємо відповідь на питання «А мені що з того?»

Час проведення: 30 серпня, 14:00-19:00
Місце проведення: м. Київ, коворкінг HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

Розклад Open House «Управління змінами»:

14:00-14:30 Вітальна кава
14:30-15:30 «Building Resilient Organisations to Thrive on Change”, Анна Льюїс (англійською мовою)
15:30-16:00 Перерва
16:00-17:00 «Впровадження змін: як компанії залишитись успішною?», Михайло Винницький
17:00-17:30 Перерва
17:30-18:30 «Change Communication: як переконати працівників, що «так дальше жить нельзя», Анна Гончарик
18:30-19:00 Неформальне спілкування

Під час перерв ви зможете поспілкуватися з викладачами та представниками LvBS, щоб більше дізнатись про навчальні програми, які пропонує Львівська бізнес-школа УКУ.

Запрошуємо вас відвідати усі три або частину сесій на вибір. Участь у події безкоштовна, але за умови попередньої реєстрації та підтвердження участі організаторами. Заповніть, будь ласка, реєстраційну форму.

Спікери:

Anna LewisАнна Льюїс (Лондон), BA(Hons), MSc(BPsychol), MCIPD. Викладачка LvBS, академічна лідерка програми MA in Human Resources and Organization Development. Має понад 15 років досвіду роботи у компаніях Yamaha, Samsung, Mott McDonald та Heineken. Відповідала за впровадження стратегій управління ефективністю, організаційних змін і стратегії управління талантами на європейському рівні в ряді міжнародних компаній. Працювала у різних секторах індустрій, таких як New Media, Motor, FMCG, інженерна та фінансова сфера послуг. Має диплом першого ступеня з відзнакою в напрямку бізнес-досліджень університету Оксфорд Брукс та диплом в галузі управління персоналом Кінгстонського університету. Бере участь у запуску та вдосконаленні проектів підтримки й розвитку HR у Європі, Південній Африці та Азії.


WynnytskyyМихайло Винницький
, Ph.D. Викладач магістерських програм і програм управлінського розвитку. Працював віце-президентом з продажу та маркетингу компанії Lava Computer Mfg Inc. у Торонто, де під його керівництвом компанія суттєво зросла та поширила діяльність по всій Північній Америці, Західній Європі, Південно-Східній Азії та Австралії. 

З 2003 р. Михайло постійно проживає в Україні. Започаткував Президентську програму МВА (для власників) в kmbs та першу в Україні Докторську школу в НаУКМА. Викладач кафедри соціології НаУКМА, займається консалтингом у галузі управління продажем.
Отримав докторський (PhD) ступінь в Кембриджському університеті (Великобританія).

Anna HoncharykАнна Гончарик, CIPR, викладачка магістерських програм LvBS. Має понад 15 років досвіду у сфері комунікацій. Працювала координатором міжнародного напрямку Українського кризового медіа центру. До того була директором з корпоративних комунікацій ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг", де вибудувала з нуля практику зовнішніх та внутрішніх комунікацій корпоративної соціальної звітності та підготувала багатофункціональну команду фахівців корпоративних комунікацій. Попередній досвід також включає роботу на посаді PR-менеджера гіпермаркету «Україна» (МЕТРО Груп), в представництві Світового банку в Україні, в проекті Міжнародної Фінансової Корпорації (Група Світового банку). Завершила магістратуру з журналістики університету Міссурі – Коламбія (США).

Модератор –  Оксана Кулаковська, керівник київського центру УКУ.

Робочі мови події - українська та англійська (без перекладу).

Контактна особа: Іра Лепська, (097)2393876, ilepska@lvbs.com.ua.

Навчальні програми:

MA in Human Resources and Organization Development – перша магістерська програма світового рівня в Україні з управління персоналом та організаційного розвитку. Старт навчання – вересень 2016 року. Формат – 10 навчальних модулів, 4 дні на місяць (з середи по суботу).

Key Executive MBA – програма особистого та професійного розвитку для власників та керівників бізнесу. Це 4 дні щомісяця протягом 1,5 року в сучасному навчальному кампусі УКУ в унікальній атмосфері європейського Львова. Включає міжнародний навчальний тур до країн з найбільш динамічним економічним ростом. Старт програми у жовтні 2016 року.