Курс «Практика консалтингу» в LvBS

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує відвідати практичний курс, під час якого учасники зрозуміють і застосують конкретні інструменти та методи професійного консалтингу. Курс «Практика консалтингу» від Сергія Ковели, запрошеного викладача LvBS, старшого викладача Kingston University (Лондон), складається з двох блоків і сфокусований на вирішенні проблеми (кейсу) реального клієнта.

Перший блок курсу відбудеться 16-17 вересня, другий – 4-5 листопада 2016 року. У перерві між ними учасники в командах (3-4 особи у кожній) упродовж шести тижнів працюватимуть над вирішенням консультаційного запиту клієнта-компанії.

Sergii Kovela

Зареєструватися на курс

Мета. Курс допоможе учасникам зрозуміти поняття управлінського консалтингу, подивитись на нього крізь призму бачення клієнта та причин, які спонукають його замовляти таку послугу. Також учасники курсу дізнаються, яким чином з переліку конкуруючих фірм обрати відповідну та отримати якомога більшу цінність від самого процесу консультування. Учасники зможуть розвинути практичне розуміння консалтингового процесу (зокрема його методів та інструментів), навчаться управляти проектами та працювати з очікуваннями клієнта. Під час курсу учасники розглянуть питання, які постають перед консалтинговими компаніями, зі стратегічної точки зору.

Для кого? Цей курс – для усіх, хто має більше двох років професійної бізнес-діяльності. Досвід роботи на управлінській позиції є перевагою.

Окрім роботи над реальний кейсом курс включає такі теми:

  • стратегічні завдання консалтингу, їх вплив і наслідки для клієнтів та консультантів;
  • оцінка ситуації, залучення консультантів та поведінка компанії як покупця послуг;
  • продаж консалтингових послуг, визначення конкретних проблем, завдань та проекту;
  • побудова ефективної взаємодії з клієнтом, дослідження та аналіз ситуації;
  • методи управління і ефективного надання консультаційних послуг.

У результаті курсу учасники усвідомлять роль консультанта і складові ефективної взаємодії «клієнт-консультант»; дізнаються, як застосувати ключові інструменти та методи консультування; зрозуміють, як продавати та реалізувати консалтингові рішення; покращать використання консультаційної підтримки для своєї компанії (зрозуміють, коли та чому краще залучати внутрішніх, а коли зовнішніх консультантів); зможуть фахово оцінювати пропозиції консалтингових компаній. 

Sergii KovelaСергій Ковела, PhD, MBA, CITP, Visiting professor. Доктор Сергій Ковела має великий досвід роботи у бізнесі, зокрема у забезпеченні бізнес-проектів програмним забезпеченням на місцевому та міжнародному рівні. Завдяки академічній роботі він допомагає аудиторії зрозуміти, яким чином сучасні інформаційні технології полегшують функціонування компаній, організацій та навчає ефективних способів отримання додаткової цінності від технологічних рішень.

Запрошений викладач Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), старший викладач Kingston University (Лондон), де також здобув ступінь MBA.

ЗАРЕЄСТУВАТИСЯ НА КУРС

Коли: Перший блок – 16-17 вересня, другий блок – 4-5 листопада.
Де: Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS), вул. Козельницька, 2а.
Курс проводитиметься англійською мовою.

Вартість курсу – 8 000 грн.

За детальнішою інформацією звертайтесь до Мар'яни Паньків: mpankiv@lvbs.com.ua; +38 0​67 6756608​; +38 097 8463672.