«Зона прибутку»: презентація українського перекладу книги Адріана Сливоцького

Львівська бізнес-школа УКУ спільно з видавництвом Українського католицького університету запрошують на презентацію першого українського перекладу книги провідного бізнес-футоролога світу Адріана Сливоцького «Зона прибутку» («Profit Zone»). Подія відбудеться 14 вересня у межах Форуму видавців.

Нарешті ця відома книга, яку читають і вивчають бізнесмени усього світу, буде доступна українською мовою!

Profit Zone

«Видання «Зони прибутку» дуже своєчасне для нашої країни. Воно буде корисне для українського читача вже тим, що автор надає величезної ваги споживачу, вчить підприємця думати, виходячи з потреб клієнта, і будувати відповідні моделі прибутку, – пише у передмові до книги Сергій Лесняк, директор компанії RR Commodities (Шанхай), викладач Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS). – Для мене це книга, що вміщає в себе як філософію бізнесу, так і його «анатомію». Адріан Сливоцький – ідеолог розвитку бізнесу навколо споживача. Він повсякчас шукає відповіді на питання, як бізнес міг би створити більше вартості для конкретної людини чи компанії. На його переконання, бізнес повинен керуватися пріоритетами споживача й відповідно розбудовувати свої моделі прибутку».

Сергій Лесняк наголошує, що всі моделі, про які йдеться в книзі, надзвичайно корисні. А запитання в кінці кожного розділу – один із найпрактичніших інструментів для побудови філософії бізнесу навколо стратегії прибутковості.

«Сливоцький підходить до кожного бізнес-явища дуже цілісно, а його метафорика напрочуд влучна… Маючи щасливу нагоду спілкуватися з паном Адріаном на навчальних програмах LvBS, я був вражений не тільки його глибоким знанням міжнародного бізнесу, в якому Адріан Сливоцький є беззаперечним експертом найвищого ґатунку. Ще більше мене вразила його візія щодо нашої країни і розвитку українського бізнесу. Це один із небагатьох мислителів, який промовляє з позиції бачення сили українського бізнесу й розуміння алгоритмів розвитку нашої конкурентоздатності. Я багато років використовую моделі з книги «Зона прибутку» для побудови бізнес-планів і структурування свого бізнесу», – додає він.

Учасники презентації:

  • Андрій Павлів, CEO and Co-Founder N-iX, учасник навчальних програм Адріана Сливоцького;
  • Ярослав Рущишин, засновник компанії «Троттола», сенатор Українського католицького університету;
  • Ярослав Притула, викладач LvBS, декан факультету прикладних наук УКУ;
  • Володимир Нетак, директор видавництва УКУ.

Для участі у презентації просимо зареєструватися.
Акредитація журналістів: 097 108 11 32, Лілія Кузік.

Місце проведення: м. Львів, вул. Козельницька, 2а, Львівська бізнес-школа УКУ.
Час проведення: 18:30-20:00.

Книгу «Зона прибутку» можна буде придбати безпосередньо на презентації. Ціна – 200 грн.

Slowotzkyy Сливоцький Адріан, провідний бізнес-футоролог, Ph.D., директор компанії «Oliver Wyman», двічі входив до топ 50 бізнес-мислителів світу та топ 25 бізнес-консультантів. Член Дорадчої Ради LvBS.

Один з найвизначніших фахівців сучасного менеджменту, Адріан Сливоцький народився 28 червня 1951 року в США. Американський економіст - син вихідців з Івано-Франківщини. Навчався в Гарвардській Юридичній школі та Гарвардській школі бізнесу.

 Читайте також: Книги, видані LvBS