Нова програма від LvBS «Фінансовий менеджмент»

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на нову програму для менеджерів, що прагнуть краще зрозуміти фінансові аспекти діяльності своєї компанії. Програма «Фінансовий менеджмент» стартує 28 вересня 2016 року. Її учасники навчаться використовувати фінансову інформацію для прийняття ефективних управлінських рішень, отримають відповіді на запитання про різницю між доходами, витратами й рухом грошових коштів та краще зрозуміють фінансову звітність.

Сучасний менеджер повинен орієнтуватися у фінансових показниках своєї компанії. Навіть якщо він сам не управляє бюджетом чи фінансами, керівнику чи менеджеру необхідно розуміти фінансові аспекти роботи його бізнесу. А, ознайомившись з фінансовою термінологією та основними фінансовими принципами, Ви станете більш впевненими в розмові з банками.

Якщо Ви бажаєте отримати розуміння фінансів та принципів бухгалтерського обліку, щоб стимулювати ріст Вашої організації, тоді програма «Фінансовий менеджмент» саме для Вас!

Finance

Зареєструватися на програму

Теми, які розглянуть учасники:

 1. Звіт про доходи та витрати; Баланс; ROE, ROA та фінансовий леверидж (основні фінансові звіти компанії та їх значення).
 2. Планування руху грошових коштів. Як приймати правильні фінансові рішення та на що зважати?
 3. Інструменти для прийняття рішень про здійснення капітальних інвестицій. Чиста теперішня вартість та внутрішня ставка дохідності (NPV та IRR). За яких умов варто вкладати кошти в нові проекти? Чи буде вигідно інвестувати в нове обладнання, якщо кредити такі дорогі? Чи варто залучати кошти для розширення бізнесу?
 4. Маржинальний аналіз (CVP аналіз). Вихід «в нуль»; як розрахувати точку беззбитковості?
 5. Співпраця з банками. На що звертати увагу в співпраці з банками? Як правильно розрахувати відсоткову ставку за кредитом? Як визначити надійний банк?

В результаті навчання учасники отримають:

 • навички використання фінансової інформації для прийняття ефективних управлінських рішень;
 • правильне розуміння змісту фінансової звітності та різницю між фінансовими показниками;
 • знання про те, як фінансово обгрунтовувати нові проекти та оцінювати інвестиційні пропозиції;
 • нові знання для ефективнішого спілкування з фінансовими менеджерами;
 • розуміння, як обирати банк для співпраці;
 • можливість обміну ідеями з колегами, що мають досвід вирішення схожих проблем;
 • можливість отримати цінні бізнес-контакти та розширити власний світогляд в середовищі Львівської бізнес-школи УКУ.

Програма розрахована на власників, керівників компаній, менеджерів середнього та вищого рівня управління, керівників нефінансових відділів.

Тривалість програми: 2,5 дні

Розклад:
28.09, середа – 14:00-18:00
29-30.09 – 10:00-18:00

Вартість участі у програмі: 3 500 грн.
Зареєструватися для участі в програмі

Після завершення програми учасники отримають сертифікат LvBS.

Викладачі:


Mykhailo SaloМихайло Сало
, викладач курсів з фінансів на магістерських програмах та програмах управлінського розвитку LvBS. Бізнес-консультант з фінансових питань. Багато років очолював фінансовий відділ школи, а перед тим - університету. Стажувався у фінансовому департаменті Seton Hall University (США). Має досвід управлінської роботи в громадських організаціях. Консультує учасників під час написання бізнес-проектів.


LTТарновський Любомир
, викладач магістерських програм та програм управлінського розвитку LvBS. На програмі викладає окремі теми по курсу «Основи фінансової звітності та фінансового обліку»

В 2007-2009 працював в інвестиційному департаменті ІП «Універсальна інвестиційна група», в 2009-2010 - в департаменті корпоративних фінансів та зв'язків з інвесторами ПАТ «Концерн Галнафтогаз». З 2010 року - фінансовий директор Українського Католицького Університету. У 2012 році виконував обов'язки операційного директора Української католицької освітньої фундації в США (Чикаго).

Є членом БО «Львівська освітня фундація». Займається консалтингом з питань управлінського обліку та бюджетування.


THХома Тарас
, викладач курсів з фінансів на магістерських програмах та програмах управлінського розвитку LvBS.. Тарас Хома працював заступником голови правління, головним бухгалтером, директором Департаменту кореспондентських відносин, менеджером Департаменту валютних операцій у ПАТ «Кредобанк»), член правління у ПАТ «Ідея Банк» у 2011-2012 рр. У 2003  практикувався в  BSB Bankcorp.Inc USA , а у 2004  вивчав «Стратегічний менеджмент» у Joint Vienna Institute (European Bank for Reconstruction and Development), Vienna, Austria.

КОНТАКТНА ОСОБА: Наталя Липа, nlypa@lvbs.com.ua, +38 067 675 66 08.