«Прозорість фінансів партій»: лекція від Transparency International в LvBS

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) стане партнером лекції від Transparency International Україна на тему «Прозорість фінансів партій: світовий досвід та українські реалії». Запрошуємо усіх, хто цікавиться темою політичної корупції відвідати публічні лекції-дискусії, які відбудуться 16, 17 та 19 вересня у містах Львів і Київ, присвячені темам прозорості фінансів політичних партій. У Львові лекція відбудеться у п’ятницю, 16 вересня, в LvBS.

Політичні партії є одним із найважливіших інструментів представницької демократії, за допомогою якого громадяни беруть участь в управлінні державою. Водночас більшість громадян України досить іронічно ставиться до політичних партій як до рупорів і лобістів їхніх інтересів. Ця недовіра, згідно з даними соціологів, коливається від 68,3% (квітень 2014 р.) до 72% (грудень 2015 р.). Однією із найвагоміших причин тотальної недовіри суспільства до партій є їхнє тіньове фінансування. Майже рік тому, 8 жовтня 2015 року, Верховна Рада України ухвалила закон, спрямований на запобігання і протидію політичній корупції. Цей закон створює достатні передумови для проведення реформи з прозорості фінансів політичних партій.

Як виконується законодавство? Що необхідно зробити політичним партіям на місцях для виконання закону? Як громадським активістам користатися можливостями українського законодавства для проведення моніторингу фінансів політичних партій? Яким є світовий досвід у впровадженні прозорості фінансів політичних партій?

Відповіді на ці питання звучатимуть на публічних лекція-дискусіях, які проводитимуть експерти Transparency International:

  • Хачік Харутюнян – Transparency International Вірменія
  • Алла Волошина – Transparency International Україна

Місце: Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS),вул. Казельницька, 2а, ауд. 405.
Час: 16 вересня, 17:00-19:30.

Попередня реєстрація на подію є обов'язковою. Заповніть, будь ласка, реєстраційну форму

Деталі та програма за посиланням. Є запитання? Звертайтеся до Алла Волошинаvoloshyna@ti-ukraine.org.

Захід проводиться за підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні та Міжнародного Фонду «Відродження» у співпраці із Львівською бізнес-школою УКУ.

Довідка: Transparency International – міжнародна громадська організація по боротьбі з корупцією та дослідженні питань корупції у світі. Заснована 1993 року у Берліні колишнім директором Світового банку Пітером Айґеном. Відома публікацією свого щорічного Індексу сприйняття корупції (ІСК) у країнах світу. На сьогодні має понад 100 національних осередків.

Transparency International