Львівська бізнес-школа УКУ стала партнером 5-го щорічного Форуму KEBEF 2016

5-й щорічний Форум з питань бренду роботодавця та залучення KEBEF 2016 відбудеться 10 та 11 листопада 2016 року в приміщенні IQ Business Center за адресою: вул. Болсуновська, 13-15. Цьогоріч на Форумі мова піде про майбутнє та пов’язані з ним виклики, які компанії і лідери повинні будуть подолати. У світі, що постійно змінюється, сподіватися на стабільність у Лідерстві, HR та комунікаціях було б наївно. Тому тема KEBEF 2016:

Успішний роботодавець у новому світі: як віднайти ген лідерства?

У фокусі цьогорічного Форуму чотири важливих блоки:

  • Лідерство / управління: Нестача робочих місць чи талантів – яким буде майбутнє ринку праці? Які компетенції зроблять сьогоднішнього тебе конкурентоздатним завтра? Чому культура навчання з невдач важлива для майбутнього бізнесу? Що компанії мають змінити сьогодні, щоб стати успішними в новому світі?
  • Управління персоналом: Якими є глобальні тренди в управлінні талантами? Як створювати бренди, які заслуговують на любов співробітників? Чого очікувати від нового соціального контракту між компаніями та працівниками? Хто в компанії має провідну роль у залученні співробітників?
  • Комунікації: Яка роль директорів з комунікацій у побудові високопродуктивних організацій? Які комунікації надихають та залучають співробітників? Яким буде майбутнє кризових комунікацій?
  • Особистий розвиток / натхнення: В чому секрет успіху та продуктивності без стресу? Які переваги несе ваш усвідомлений успіх організації, на яку ви працюєте? Поради та рекомендації для хорошого нетворкінгу.

Цього року вперше у Форумі візьме участь один із європейських лідерів у сфері комунікацій, коуч для топ-менеджерів і підприємців, член Arthur W. Page Society –

Еміліо Галлі Зугаро, з 1992 по 2015 рр. – директор з корпоративних комунікацій однієї з провідних страхових компаній світу Allianz SE (Німеччина), нині тренер та викладач з кризового менеджменту та комунікацій у провідних ВНЗ Німеччини.