LvBS стала срібними партнерами Lviv IT Arena

Lviv IT Arena – одна з найбільших та найочікуваніших ІТ-подій в Україні та Східній Європі. Цього року на три дні, з 30 вересня до 2 жовтня, вона об’єднає 2000 розробників, дизайнерів, підприємців. Учасники почують доповіді від спікерів із таких компаній, як Twitter, Uber, Microsoft, Spotify, Deloitte. Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) стає срібним партнером Lviv IT Arena-2016.

ITarena2016

Подія матиме три тематичні потоки – Product, Business та Technology. На гостей чекатимуть відомі спікери із компаній зі світовим іменем, які ділитимуться досвідом виключно англійською мовою. Зокрема, учасники зможуть почути легендарну Esther Dyson – найвпливовішу жінку ІТ-світу за версією New York Times, мультимільйонерку та відому інвесторку.

Також уже традиційно у перервах між доповідями учасники насолоджуватимуться Tech Expo, змаганнями стартапів, безцінним нетворкінгом та гучними вечірками.

Читайте також: Startup Competition на Lviv IT Arena 2016: реєстрацію відкрито!

Три стріми конференції:

PRODUCT. Розробка продуктів: service design, design thinking та перехід до продуктової компанії. Бізнес аналітика, аналіз підприємства, контроль якості, тенденції управління проектами, а також брендинг та візуалізація даних.

BUSINESS. IT outsourcing business: найважливіші питання, які хвилюють як маленькі компанії так і гігантів. Розробка власного продукту та стартапи: поради від першокласних засновників та власників відомих стартапів.

TECHNOLOGY. Data science та штучний інтелект, mobile and wearables, large scale systems, соціальні мережі та  network-centric організації, bioinformatics, smart robotics, autonomous vehicles, Інтернет речей, місць, людей та сервісів.

Також у програмі серія воркшопів та буткемпів, де учасники зможуть отримати практичні поради, як застосовувати отримані на конференції знання.

Детальна програму Lviv IT Arena-2016 

Квитки на конференцію можна придбати на сайті Lviv IT Arena-2016.

Ціна квитка передбачає також:

  • Futureland Festival, де хедлайнером буде легендарний Netsky!
  • Три дні доповідей
  • Tech Expo
  • Strartup Competition
  • Кава-перерви та обіди
  • Free Wi-FI
  • Game Zone
  • Тest Drives
  • Poker Club

Час події: 30.09-2.10.2016
Місце: Львів, стадіон «Арена Львів», вул. Стрийська, 199 

Приєднуйтесь також до події на Facebook.