Спільнота LvBS з Олегом Дерев’янком: 5 трендів, що визначають майбутнє бізнесу і лідерства

27 вересня, у вівторок, Львівська бізнес-школа УКУ запрошує на зустріч Спільноти LvBS з Олегом Деревянком, засновником Інституту самореалізації, підприємцем, освітнім і культурним діячем, екс-заступником Міністра освіти і науки України. Тема зустрічі: «Чорні діри» та «наднові зірки»: 5 трендів, що визначають майбутнє бізнесу і лідерства у XXІ столітті».

Oleg Derevyanko

Основні тези виступу спікера:

  • Які тренди сьогодні формують майбутнє технологій, освіти, бізнесу і суспільства?
  • Як суспільні, технологічні і освітні тренди впливають на бізнес?
  • Які принципи та інструменти лідерства і менеджменту є ключовими для успіху в XXІ столітті?

Під час зустрічі Олег Дерев’янко пропонує обговорити та знайти відповіді на ці запитання на основі найсучасніших досліджень, думок провідних світових експертів та практичних прикладів.

Усіх охочих зареєструватися на зустріч Спільноти просимо контактувати з Мар’яною Паньків, mpankiv@lvbs.com.ua, 0676756608.

Якщо Ви не є учасником Спільноти LvBS, дізнайтесь як приєднатись.

Oleg DerevyankoОлег Дерев’янко, підприємець і громадський діяч. Засновник Інституту самореалізації, cпівзасновник і президент Kyiv Cyber Academy, cпівзасновник і голова ради директорів ISSP – Information Systems Security Partners. Автор ініціативи School Angels, cпівзасновник і голова оргкомітету Київського міжнародного музичного фестивалю «Каштановий Рояль», екс-заступник міністра освіти і науки України, кандидат економічних наук. Батько трьох дітей.

 

Про попередні зустрічі Спільноти LvBS читайте тут.