Intro talk: Як соціальне підприємництво змінює наше уявлення про бізнес

VisionaryВізійний центр LvBS розпочинає серію заходів Intro talk в межах підготовки до щорічної весняної конференції Intro. Вже 4 листопада ми запрошуємо на першу зустріч у форматі public talk на тему «Як соціальне підприємництво змінює наше уявлення про бізнес».

Спікери:

Yuriy Lopatynskyy

 Юрій Лопатинський, засновник соціальної пекарні «Горіховий дім», випускник KEMBA LvBS (Львів). Прибуток, отриманий внаслідок продажу солодощів, випечених у «Горіховому домі», скеровується на фінансування потреб жіночого Центру та іншу діяльність благодійної організації «Фонд Горіховий Дім», який надає соціальні послуги потребуючим особам.

Olga Korablyova

 Ольга Корабльова, програмний координатор ГО «Дивовижні» (Київ). Громадська організація «Дивовижні» об'єднує відповідальних небайдужих українців, які не чекають змін, а маленькими але конкретними кроками змінюють свою країну на краще. «Дивовижні» реалізують проекти з підвищення соціальної відповідальності суспільства та розвивають власне соціальне підприємництво для посилення фінансової стійкості громадської організації. 

Andriy HrynchukАндрій Гринчук, адвокат, керуючий партнер Юридичної фірми «Гринчук та партнери», викладач курсу «Правові аспекти ведення бізнесу». В юридичній практиці спеціалізується в сферах податкових спорів, корпоративного права та правового супроводу інвестицій, а також захисту бізнесу у кримінальному провадженні; є членом Асоціації правників України та International Bar Association.

Слідкуйте за оновленнями нашого списку спікерів!

Модератор зустрічі:

Artem Kornetskyy
Артем Корнецький
, доцент Університету митної справи та фінансів, бізнес-консультант (Дніпро). Був стипендіатом Fulbright Faculty Development Program (DePaul University, Chicago), займався дослідженням соціального підприємництва на посаді Visiting Researcher.

Також учасники послухають виступ про світовий досвід соціального підприємництва, інструменти, виклики та переваги цього бізнесу – ексклюзивно від міжнародного експерта Ендрю Мейна Вілсона. Спеціально для учасників IntroTalk голова організації PRME (Принципи відповідальної управлінської освіти) та CEO AMBA (Association of MBAs) записує відеозвернення про важливість соціального бізнесу.

 Питання, які обговорюватимемо на зустрічі:

  • Мотивація та можливості у соціальному підприємництві
  • Вибір бізнес-моделі як основи розвитку
  • Цінності та інші складові впливу на зміну середовища
  • Правові аспекти: що треба знати?

Формат Intro talk передбачає активний нетворкінг та обмін думками.

Зареєстуватись для участі в події.
Вартість участі – 300 гривень. Купити квиток.
Для учасників Спільноти LvBS участь у події безкоштовна. 

Дата: 4 листопада (п’ятниця)

Час:
17:30 – вітальна кава
18:00-20:00 – Intro talk
Місце: Львівська бізнес-школа УКУ, вул. Козельницька, 2а

Контактна особа: Роксолана Кравчук, rkravchuk@lvbs.com.ua, 067 673 18 76

Довідка: Візійна конференція Intro щороку збирає лідерів українського бізнесу, аби обговорити актуальні для кожного року теми та перспективи розвитку бізнесу в Україні. Під час конференції 2016 року проривно успішні спікери говорили про цілі, стратегії, персональний та організаційний розвиток під час трьох дискусійних панелей (відповідальне лідерство, креативна економіка, сімейний бізнес) та інтерактивної роботи у форматі Word Café. Наступну конференцію Intro очікуйте весною 2017 року.

Партнер Intro talk – соціальна пекарня «Горіховий дім».

Gorikhovyy dim