Запрошуємо на презентацію Центру лідерства УКУ

20 жовтня запрошуємо на презентацію Центру лідерства УКУ. Завданням Центру буде розробка методології та навчальних інструментів для викладання курсів лідерства.

Center for leadership

Дослідницький та методологічний центр Лідерства УКУ – це проект, що реалізовується за підтримки Ігоря Ігнатовича та його дружини Марти Ігнатович, президента та виконавчого директора інвестиційної компанії First Generation Capital Inc, що у Канаді.

Тема презентації Центру – «Нове суспільство: погляд лідера». У програмі заходу –  доповідь виконавчого директора Центру лідерства УКУ, професора LvBS Андрія Рождественського «Лідерство та характер» та дискусійна панель з учасниками на тему «Як лідерам впливати на зміни в суспільстві?»

Презентація відбудеться 20 жовтня о 18:30 у лекторії 013 Храму Софії – Премудрості Божої (вул. Козельницька, 2а). Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Учасники:

Andriy Rozhdestvenskyy


Андрій Рождественський
– виконавчий директор Центру лідерства УКУ, професор LvBS

 

Vladyslav Rashkovan
Владислав Рашкован
 – партнер інвестиційного банку SD Capital, екс-заступник голови Національного банку України

 

Yaroslav Ruschyshyn
Ярослав Рущишин
 – засновник та генеральний директор ВАТ «Троттола», співзасновник та член Наглядової ради LvBS

 

o. Stepan Sus
о. Степан Сус
 настоятель храму святих апостолів Петра і Павла у Львові, військовий капелан

 

Реєстрація за посиланням.

Нагадаємо, місією Центру лідерства УКУ є розвиток нового покоління лідерів у сфері бізнесу, державного адміністрування, неприбуткового та військового сектору через навчання, дослідження та партнерство з провідними глобальними інститутами. Центр прагне бути визнаним українськими практиками та дослідниками як глобальна мережа для викладання, дослідження та поширення ідей розвитку лідерських якостей.

Контактна особа Оксана Романишин, 067-673-18-76, oromanyshyn@lvbs.com.ua