Програма «Формула успішного управління проектами»

21-22 листопада Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на навчальну програму «Формула успішного управління проектами» з Сергієм Потаповим, викладачем управління проектами, консультантом з проектного управління Міністерства Економіки України (Prozorro), Міністерства Оборони України (Проектний Офіс Реформ МОУ) та ін. Упродовж двох днів учасники розглянуть ключові проблеми проектного управління та шляхи їх вирішення, які можуть бути імплементовані в будь-якій організації не залежно від сфери діяльності чи розміру. Отримають інструменти, які не потребують значних інвестицій в технічні системи, натомість допомагають досягати суттєвих результатів завдяки змінам у відносинах між людьми.

PM

 

Зареєструватися на навчання 

«Українські реалії та світові дослідження показують, що ефективність проектного управління залишається невисокою: менше половини проектів завершується із збереженням початкових оцінок щодо змісту, бюджету або розкладу. А переважна більшість проектів, які були визнані невдалими, виконувались настільки повільно, що не встигали за швидкоплинним оточенням та ставали нерелевантними ще до свого фактичного завершення. Як відповідати на виклики часу, як забезпечити швидкість змін, як підвищити ефективність впровадження стратегічних рішень, – основні питання сучасного бізнесу», – каже Сергій Потапов. Відповіді на ці запитання шукатимемо на дводенній навчальній програмі «Формула успішного управління проектами» в LvBS.

Теми, які будуть розглянуті під час навчання:

    1. Нечітке формулювання цілей. До яких проблем це призводить та як їх вирішувати.
    2. Практичне пришвидшення виконання проекту: що робити інакше для швидшої генерації результатів.
    3. Практичне планування проекту: як планувати швидкі та надійні проекти?

Детальна структура програми

Формат розгляду запропонованих інструментів – проект-кейс, який буде близьким та зрозумілим аудиторії. Це дозволить навчитися ефективно застосовувати інструменти на практиці.

Для кого: програма розрахована на людей, які вже мають досвід в управлінні проектами і цей досвід містить як позитивні так і негативні результати.

В результаті навчання учасники зможуть:

  • ефективно керувати вартістю, термінами та якістю проекту, а також створювати і адаптувати плани у відповідь на зовнішні і внутрішні проблеми;
  • професійно взаємодіяти з командою;
  • використовувати технологічні інструменти у спілкуванні та взаємодії з командою для швидкого прийняття рішень;
  • визначати цілі, обмеження, кінцеві результати та критерії ефективності проекту.

Викладач:

Sergii PotapovСергій Потапов має понад 10 років управлінського досвіду, п’ять з яких присвятив організаційному розвитку. Консультант з проектного управління Міністерства Економіки України (Prozorro), Міністерства Оборони України (Проектний Офіс Реформ МОУ) та низки інших організацій.

Викладач управління проектами Школа Управління Українського Католицького Університету, (управління проектами, управління змінами) Київська Школа Економіки, управління проектами та портфелями Едінбурзька Бізнес Школа.

Час проведення: 21-22 листопада 2016 року
Місце проведення: Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS), вул. Козельницька, 2а

Вартість:
3200 грн (при реєстрації до 1 листопада включно)
3600 грн (при реєстрації після 1 листопада)

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ для участі в програмі 

Контактна особа: Ігор Кривий, ikryvyy@lvbs.com.ua, +38 067 675 66 08.