Intro Talk у Києві: Leadership based on character

2 грудня Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на Intro Talk у Києві на тему «Leadership based on character: Як нові практики трансформують суспільство?». Захід відбудеться з нагоди відкриття у столиці центру Українського католицького університету та у межах підготовки до щорічної конференції Intro.

Intro Talk 750

Зареєструватися для участі в події

Організаторами заходу є Візійний центр LvBS та Центр лідерства УКУ.

У програмі public talk – презентація Центру лідерства УКУ та доповідь його виконавчого директора, професора LvBS Андрія Рождественського «Лідерство та характер», а також дискусійна панель на тему: «Leadership based on character: Як нові практики трансформують суспільство?».

Учасники обговорять такі питання:

  • Хто такий лідер та які риси йому притаманні?
  • Як змінювати харизматичне лідерство на системне?
  • Лідерство та мотивація
  • Як поширювати позитивний досвід та практики, щоб вони стали нормою?

Спікери:

Yulia MarushevskaЮлія Марушевська – екс-начальниця Одеської митниці Державної фіскальної служби України. Cтала відомою завдяки англомовному відео «I am a Ukrainian», в якому розповідала про події та причини Євромайдану та закликала світ підтримати українців. Влітку 2015 року її запросив приєднатись до своєї команди Міхеіл Саакашвілі. На Одещині вона спочатку очолила департамент «Агентство з питань інвестицій та розвитку ОДА», потім стала заступницею голови адміністрації, а рік тому очолила Одеську митницю, де разом з колегами працювала над створенням Відкритого митного простору. Кілька днів тому Юлія Марушевська подала у відставку.

Yurii GusievЮрій Гусєв – екс-заступник міністра оборони. Призначений на посаду у березні 2015 року, займався реформуванням Міноборони, зокрема аналізом потреб у закупівлях і постачанні, очолював так званий «волонтерський десант» і керував закупівлями для армії, зокрема, займався запровадженням електронних закупівель. У робочій групі за участі експертів НАТО, Юрій займався розробкою військової логістики у межах нової Воєнної доктрини. Зараз Юрій Гусєв є радником міністра інфраструктури та головою наглядової ради благодійного фонду «Бібліотечна країна».

Модератор:

Yenhen HlibovytskyyЄвген Глібовицький – керуючий партнер консалтингової компанії «pro.mova». Є консультантом із комунікацій, викладачем програм із комунікацій для медіа, бізнесу та неприбуткових організацій. Член спостережної ради Фонду Гонгадзе, член ради Комітету підприємців Львівщини, член асоціації фахівців з громадських зв’язків UAPR. Був штатним працівником великих українських медіа, працював з провідними медіа як всередині країни, так і за її межами. Закінчив Києво-Могилянську академію за спеціальністю «політологія», також навчався в Блафтонському університеті (Огайо, США) та Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Слідкуйте за доповненнями програми заходу!

Час проведення: 2 грудня, п’ятниця, 18:00
Місце проведення: Київ, вул. Мазепи, 10а
Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Кількість місць обмежена.

Контактні особи:
Роксолана Кравчукrkravchuk@lvbs.com.ua, +38 067 67 318 76
Оксана Романишинoromanyshyn@lvbs.com.ua, +38063 430 46 61

Довідка:

Intro Talk – це серія заходів Візійного центру LvBS у межах підготовки до щорічної весняної конференції Intro. Перша зустріч відбулась у Львові 4 листопада на тему «Як соціальне підприємництво змінює наше уявлення про бізнес».

Дослідницький та методологічний центр Лідерства УКУ – це проект, що реалізовується за підтримки Ігоря Ігнатовича та його дружини Марти Ігнатович, президента та виконавчого директора інвестиційної компанії First Generation Capital Inc, що у Канаді.

Методологія досліджень Центру грунтується на теоретичних напрацюваннях та дослідженнях Institute for Leadership у Ivey Business School (Канада). Місією Центру лідерства УКУ є розвиток нового покоління лідерів у сфері бізнесу, державного адміністрування, неприбуткового та військового сектору через навчання, дослідження та партнерство з провідними глобальними інститутами. Центр прагне бути визнаним українськими практиками та дослідниками як глобальна мережа для викладання, дослідження та поширення ідей розвитку лідерських якостей.

 

Використано фото: 1tv.com.ua, mil.gov.ua, Facebook