Кава-Спільнота LvBS з Андрієм Худо

24 листопада, у четвер, Львівська бізнес-школа УКУ запрошує на зустріч Спільноти LvBS з Андрієм Худо, українським ресторатором, головою ради директорів Холдингу емоцій «!FEST», членом Дорадчої ради LvBS. Цього разу учасники Спільноти Школи зустрінуться у новому незвичному місці, де на власні очі побачать захоплюючий процес ревіталізації старих автентичних районів міста та візьмуть участь в ексклюзивному майстер-класі від одного з кращих бариста Львова.

Spilnota_Khudo

Андрій Худо покаже учасникам Спільноти LvBS, як старий покинутий завод перетворюється на сучасний емоційний офіс, стартап-простір, нічний клуб та майстерню, а також розповість про складнощі для бізнесу у відновленні таких територій. А ще – поділиться думками про те, яку додану цінність приносять такі зміни «сонним» районам міста.

Після цього кавовий експерт Юрій Баньковський проведе майстер-клас для учасників Спільноти LvBS та розкаже про історію кавового мистецтва, найсмачніші рецепти приготування кави та секрети лате-арту.

Усіх охочих зареєструватися на зустріч Спільноти просимо контактувати з Мар’яною Паньків, mpankiv@lvbs.com.ua, 0676756608.

Якщо Ви не є учасником Спільноти LvBS, дізнайтесь як приєднатись.

Довідка. !FEST – це мережа креативних ресторанів та проектів з оригінальними концепціями, заснована 2007 року у Львові. Сміливі проекти роблять компанію унікальною. Вже перший проект – ресторан «Криївка», приніс великий успіх в Україні та за її межами, за перший місяць роботи його відвідало більше 50 тисяч гостей. Андрій Худо був одним із трьох співзасновників компанії. МВА, у минулому працював інвестиційним директором Універсальної Інвестиційної Групи та «Концерну Галнафтогаз».