Спільнота LvBS з Валерієм Пекарем «Нові економічні відносини та вершки для першопрохідців»

30 листопада, у середу, запрошуємо на зустріч Спільноти LvBS з Валерієм Пекарем, відомим громадським діячем, підприємцем та президентом компанії «Євроіндекс». Вперше у Львові він говоритиме про «Нові економічні відносини та вершки для першопрохідців».

Valerii Pekar

«Час від часу, дуже рідко, у світі з’являються паростки нових економічних відносин. І зараз – саме такий момент», – стверджує Валерій Пекар. Першопрохідці, як завжди, отримають можливість зняти вершки.

На зустрічі поговоримо про:

  • єретичну економічну історію – історію різних систем ренти
  • принципи зміни систем та ознаки, чому зараз такий момент
  • новий тип ренти
  • правила пост капіталізму

Усіх охочих зареєструватися на зустріч Спільноти просимо контактувати з Мар’яною Паньків, mpankiv@lvbs.com.ua, 0676756608. Якщо Ви не є учасником Спільноти LvBS, дізнайтесь як приєднатись.

Валерій Пекар – підприємець з 1992 року із досвідом роботи у різних сферах бізнесу. Член Ради директорів Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI. Викладач Львівської бізнес-школи Українського Католицького Університету (LvBS) та Києво-Могилянської бізнес-школи (kmbs). Співзасновник Громадянської Платформи Нова Країна. Автор більше 250 статей з менеджменту, маркетингу, інформаційних технологій, футурології та двох монографій. Член Національної ради реформ (2014-2016).