Центр лідерства УКУ запрошує на навчальні програми з Лукасом Монзані

Центр лідерства УКУ запрошує у лютому та березні на дві навчальні програми за участі професора Плімутського університету (Великобританія) Лукаса Монзані.

ngo

Перша програма «Розвиток лідерського характеру» відбудеться 24-25 лютого у КиєвіКурс триватиме два дні і має на меті дати учасникам базові знання щодо поняття лідерства у сучасному суспільстві, розуміння концепції «Leadership based on character» та розвитку особистого лідерського характеру учасників. Програма передбачає викладання навчальних кейсів, що дозволять якнайкраще простежити, як кожна із 11 рис характеру лідера виявляється в особистому та професійному житті.

Участь у цій програмі зможуть взяти:

  • представники громадських організацій;
  • волонтери;
  • державні службовці, що мають досвід роботи у відповідній сфері не менше 2 років.  

nauk

Друга програма «Методи проведення наукових досліджень» відбудеться 28 лютого  1 березня у Львові. Курс розроблений для соціологів, психологів та економістів, що проводять міждисциплінарні дослідження. Програма має на мені дати учасникам необхідні знання про кількісні та якісні методи проведення наукових досліджень.

Програма створена для:

  • дослідників
  • науковців
  • представників аналітичних центрів.

Проводитиме курси Лукас Монзані  професор  Плімутського університету (Велика Британія), науковий співробітник університету у Валенсії (Іспанія) та Франкфурті (Німеччина).

Участь у програмі є безкоштовною за умови виконання наступних вимог. Викладання буде проводитись англійською мовою, тому умовою участі є володіння мовою на рівні upper-intermediate і вище.

За оновленнями щодо програм та детальнішою інформацією можна слідкувати на сторінці Центру лідерства УКУ у Facebook.

Контактна особа: Оксана Романишин, oromanyshyn@lvbs.com.ua, (067) 673-18-76

Довідка: Завданням дослідницького та методологічного Центр лідерства УКУ є дослідження феномену лідерства в Україні та розробка методології і навчальних інструментів для викладання курсів лідерства

Центр лідерства УКУ є спільним проектом Українського католицького університету, Львівської бізнес-школи УКУ, Інституту лідерства та управління УКУ та Школи управління УКУ, що втілюється за партнерства та співпраці з Ivey Business School.   

Місією Центру лідерства є розвиток нового покоління лідерів у сфері бізнесу, державного адміністрування,  неприбуткового та військового сектору через навчання, дослідження та партнерство з провідними глобальними інститутами.  Центр лідерства УКУ ставить за мету здійснити прорив у розробці методології та інструментів викладання курсів лідерства: в рамках діяльності Центру передбачено розробку навчальних кейсів на тему лідерства та проведення дослідження феномену лідерства у сфері бізнесу, державного управління, військового та неприбуткового секторів.