«Жіноче лідерство та управління змінами» тепер у Києві!

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) спільно з Центром лідерства УКУ продовжують навчальні програми для жінок-лідерок! У квітні та травні запрошуємо на програму «Жіноче лідерство та управління змінами», впродовж двох модулів якої учасниці працюватимуть над розвитком характеру та компетенцій лідера. Цього разу місцем проведення програми стане Київський центр УКУ.

zhl

Зареєструватися на навчання

Навчальна програма «Жіноче лідерство та управління змінами» має в своїй основі концепцію «Leadership based on character», розроблену канадськими вченими із Ivey Business School. Згідно з цією концепцією, лідерство включає в себе характер, що складається з 11 чеснот та компетенцій, які об’єднані в чотири категорії: організаційні, людські, стратегічні та бізнес-компетенції, а також відданість (commitment).

Навчання розпочинається із презентації концепції лідерського характеру та роботи над кейсами, що дозволяють простежити як різні елементи характеру проявляються в особистому та професійному житті, а також, чому відданість (commitment) є важливим елементом лідерства. Далі протягом двох модулів учасники працюють над розвитком різних компетенцій.

Основні теми навчань: розвиток лідерського характеру, побудова персонального бренду, персональний розвиток, нетворкінг, кар’єрний розвиток, ведення переговорів, управління невдачами, кейс по лідерству, надихаючі зустрічі

Тривалість: Два модулі по три дні
Перший модуль: 27-29 квітня
Другий модуль: 18-20 травня

Кількість учасниць: 30
Місце проведення: Київський центр УКУ

Реєстрація на програму розпочата: https://goo.gl/WJKWzO
Контактна особа: Оксана Романишин, 063 430 46 61, oromanyshyn@lvbs.com.ua

*Проект здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні.