«Розвиток лідерського характеру»: відкрита зустріч для жінок у Києві

19 квітня Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на відкриту зустріч у Києві з виконавчим директором Центру лідерства Українського католицького університету, викладачем LvBS Андрієм Рождественським. Тема зустрічі «Розвиток лідерського характеру».

 kr

Учасниці матимуть можливість дізнатись про концепцію «Leadership based on character», подискутувати про роль жінки-лідерки в сучасному суспільстві та надихнутись на подальше творення гармонійного особистого і професійного життя. Подія відбудеться у межах проекту «Лідерство та управління змінами», що здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні.

Початок зустрічі: 18:30, середа, 19 квітня
Місце зустрічі: Київський центр УКУ (вул. Мазепи, 10а)

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації.
Контактна особа: Оксана Романишин, oromanyshyn@lvbs.com.ua, 063 430 46 61.

Викладач: Андрій Рождественський – PhD, викладач Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), виконавчий директор Центру Лідерства УКУ, бізнес-консультант. Працював профайлер-аналітиком в ізраїльській службі безпеки, займався контр-терористичною діяльністю, зокрема побудовою спеціальних комунікацій та переговорів. Пізніше став HR-партнером роздрібного бізнесу в АТ «Ощадбанк», де вперше довелося адаптувати західні HR інструменти до реалій державного підприємства. Брав участь у створенні концепції розвитку банку (в частині управління персоналом) та інших корпоративних концепцій та стратегій банку. Згодом, вже на позиції заступника HR-директора, зі своєю командою «з нуля» побудував систему бізнес-тренінгового навчання для 35 000 співробітників. Полишив роботу з метою реалізації себе у якості бізнесмена. Є співзасновником консалтингової компанії AR Consulting, освітніх проектів «Лідерство у горах» та Scolar.

Довідка: Львівська бізнес-школа УКУ є однією з найпопулярніших та найпрестижніших в Україні. Місія школи – сприяти формуванню відповідальних підприємців та підприємиць, котрі мають чітку візією та цінності та створення в Україні динамічного відкритого бізнес-середовища. LvBS позиціонує себе як провідна бізнес-школа у сфері бізнес-інновацій в Україні та Центрально-Східній. Основні освітні напрямки школи – інновації, лідерство, молодіжне та жіноче підприємництво, сімейний бізнес, ІТ.