Досягнути порозуміння: переговори очима опонента. Зустріч Спільноти LvBS з Олегом Демчиком

14 липня, у п'ятницю, Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на зустріч з Олегом Демчиком «Досягнути порозуміння:переговори очима опонента». Як провадити ефективні переговори і «розкривати» співрозмовника – поговоримо з президентом Клубу професійних переговірників, експертом з 17-річним досвідом із формування високоефективних команд.

sd

«Зі свого життєвого досвіду ви знаєте, що з одними людьми приємно і легко спілкуватися, а з іншими просто неможливо. Як підібрати до них ключик, щоб порозумітися?», – Олег Демчик обіцяє поділитися інструментами, які використовують професіонали з комунікацій, аби побудувати конструктивний діалог навіть з найскладнішим співрозмовником.

Під час зустрічі ми проекспериментуємо:

  • Спробуємо подивитися на переговори з позиції опонента.
  • «Поставимо діагноз» у вигляді психотипизації співрозмовника, та знайдемо важелі порозуміння.
  • Відпрацюємо методу «активного слухання», яка допомагає «розкрити» людину.

Довідка. Олег Демчик – президент Клубу професійних переговірників. Сертифікований медіатор (Chapman University, USA). Амбасадор міжнародного проекту Hackathonbridge щодо інтеграції Украіни у європейську спільноту. Бізнес-консультант, має 17-річний досвід формування високоефективних команд, мотивування та досягнення командами надзавдань. Викладач з ведення ефективних переговорів.