LvBS на Тижні УКУ у Львові. Перелік заходів

Львівська бізнес-школа УКУ та Український католицький університет щиро запрошують на Святковий тиждень УКУ, серію найрізноманітніших подій для незабутніх зустрічей, ближчого знайомства важливих розмов та натхненних моментів разом!

sh

У межах Святкового тижня УКУ відбудуться лекції та дискусії, паломницькі тури та благодійні бенкети, а разом з тим і довгоочікуване відкриття Центру Митрополита Андрея Шептицького у Львові на вул. Козельницькій, поряд з Колегіумом УКУ. LvBS проведе низку заходів у межах цього Тижня і запрошує вас долучитися.

Перш за все, 10 вересня, у неділю, запрошуємо на відкриття та посвяту Центру Шептицького і зустріч випускників УКУ та LvBS.

11 вересня запрошуємо на такі заходи:

  • Публічна лекція відомого дисидента, правозахисника та віце-ректора УКУ Мирослава Мариновича «Митрополит Андрей Шептицький і принцип доданої вартості». Деталі та реєстрація.
  • Публічна дискусія «Соціальна місія Андрея Шептицького: як бізнес може служити людям». Учасники: Юрій Лопатинський, засновник соціального підприємства «Горіховий дім»; Юрій Филюк, співзасновник проекту «Тепле місто» (Івано-Франківськ); Галина Онишко, співзасновниця благодійної організації «Фонд Горіховий дім». Модератор: Євген Глібовицький. Деталі та реєстрація.
  • Дискусія «Лідерство у сфері публічного адміністрування», спікер: Ірина Подоляк, народна депутатка, перша заступниця голови комітету з питань культури і духовності ВРУ, модератор: Андрій Рождественський. Організатор: Центр лідерства УКУ. Зареєструватися на подію
  • Відкрита презентація Стівена Руссо, глобального директора з технологій безпеки та приватності IBM «Приватність vs. Безпека». Деталі та реєстрація.
  • Дискусія «Благодійність. Від сімейного бізнесу до відповідальності перед суспільством». Деталі та реєстрація.

12 вересня:

  • Дискусія «Чи вб’є EdTech класичну освіту?». Читати детальніше про учасників дискусії. Зареєструватися.
  • Лекція «Лідерство майбутнього: як залишатись конкурентним в епоху діджиталізації?». Спікер: Олександра Альхімович, керуючий директор, Luxoft Ukraine. Організатор: Центр лідерства УКУ. Зареєструватися на подію.

Детальний розклад заходів буде опубліковано уже найближчим часом. Дізнатися більше про Святковий тиждень УКУ.