Експорт у Китай та китайські інвестиції для України: можливості і загрози. Зустріч Спільноти LvBS з Сергієм Лесняком

У вівторок, 10 жовтня, запрошуємо учасників Спільноти LvBS на зустріч на тему «Експорт у Китай та китайські інвестиції для України: можливості і загрози» з Сергієм Лесняком, викладачем з міжнародного бізнесу, директором компанії «RR Commodities» (Shanghai), який багато років працює у КНР.

spl

Під час зустрічі говоритимемо про:

  • Новий Шовковий шлях. До яких можливостей та загроз готуватися Україні?
  • Як українським компаніям співпрацювати з Китаєм? Що корисно знати експортному бізнесу?
  • Чи боятися нам китайських інвестицій?

Сергій Лесняк багато років живе і працює в Азії, цікавиться тематикою стратегії: економічної, політичної та навіть військової. Саме він вперше переклав українською мовою відому працю Сунь Цзи «Мистецтво війни», якій понад 2000 років. Книга є дзеркалом військової стратегії Китаю, на її основі у LvBS Сергій зокрема викладає курс про військову стратегію для бізнесу.

Був представником компанії «Ферекспо» у Китаї у 2003-2007 роках. Закінчив гуманітарний факультет НаУКМА та EMBA CEIBS, де є членом Ради випускників. Один із ініціаторів створення спільноти українців Шанхаю. Член Шанхайської Асоціації Тайцзи (Чень).

Початок о 18:00. 

Усіх охочих зареєструватися на зустріч Спільноти просимо контактувати з Мар’яною Паньків, mpankiv@lvbs.com.ua, 0676756608.

Якщо Ви не є учасником Спільноти LvBS, дізнайтесь, як приєднатись.