Бізнес, переговори, персональний бренд: LvBS запрошує на «Жіноче лідерство та управління змінами»

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) спільно з Центром лідерства УКУ запрошує на навчальну програму з жіночого лідерства. 16 листопада стартує навчання на програмі «Жіноче лідерство та управління змінами», впродовж двох модулів якої учасниці працюватимуть над розвитком характеру та компетенцій лідера.

 

Про програму. Навчальна програма «Жіноче лідерство та управління змінами» має в своїй основі концепцію «Leadership based on character», розроблену канадськими вченими із Ivey Business School. Згідно з цією концепцією, лідерство включає у себе характер, що складається з 11 чеснот та компетенцій, які об’єднані у чотири категорії: організаційні, людські, стратегічні та бізнес-компетенції, а також відданість (commitment).

Навчання розпочнеться із презентації концепції лідерського характеру та роботи над кейсами, що дозволяють простежити, як різні елементи характеру проявляються в особистому та професійному житті, а також, чому відданість є важливим елементом лідерства. Далі упродовж двох навчальних модулів учасники працюватимуть над розвитком різних компетенцій.

Основні теми навчання:

  • Розвиток лідерського характеру
  • Побудова персонального бренду
  • Бізнес-моделі
  • Лідерство майбутнього
  • Публічний виступ та самопрезентація
  • Ведення переговорів

Тривалість: два модулі по три дні на місяць (16-18 листопада; 30 листопада - 2 грудня).
Місце проведення: Львів
Вартість навчання: 3500 грн

Реєстрація на програму розпочата: https://goo.gl/t7Gc7q.
Контактна особа: Оксана Романишин, 063 430 46 61, oromanyshyn@lvbs.com.ua.

Читайте також: Відданість, «тріщинки» та щастя як вибір: 9 інсайтів лідерки