«Емоційний інтелект – ключовий чинник розвитку бізнесу»: зустріч Спільноти LvBS з Валерією Козловою

У вівторок, 21 листопада, Львівська бізнес-школа УКУ запрошує на зустріч Спільноти LvBS з Валерією Козловою, викладачкою LvBS, експерткою з емоційного інтелекту. Тему зустрічі: «Емоційний інтелект – ключовий чинник розвитку бізнесу».

spln kozlova

Валерія має 20 років досвіду у дослідженні чинників, які прискорюють бізнес-процеси і приводять до результату, тож під час зустрічі Спільноти LvBS ми поговоримо з нею про:

  • Емоційний інтелект як ресурсну можливість для якісного стрибка у розвитку компанії.
  • Як зробити так, щоб емоції не заважали у переговорах і комунікаціях, а допомагали досягати результату?
  • Інтеграцію емоційного інтелекту через лідера у команду.

Валерія Козлова є авторкою Lean-EQ method, базованого на підключенні емоційного інтелекту (EQ) як системи мислення. Має понад 8 років викладацької діяльності, також виступає запрошеним експертом Leadership Development Program в SoftServe. Є ментором власників IT-компаній і стартапів. Кілька років виступала ментал коучем учасниці Олімпіади Rio 2016. Отримала вищу освіту у сфері медицини і психології. Вивчала Behavioral Approach та System Approach у двох закордонних проектах у Швеції та Польщі. Також навчалась у Санкт-Петербурзькому Гештальт Інституті та Московському Гештальт Інституті.

 Початок зустрічі о 18:30. 

Усіх охочих зареєструватися на зустріч Спільноти просимо контактувати з Яриною Шереметою, spilnota@lvbs.com.ua, 0676731876. Одноразова участь – 300 грн. 

Якщо Ви не є учасником Спільноти LvBS, дізнайтесь, як приєднатись.