LvBS виступить медіа-партнером бізнес-табору "Made in Ukraine"

Львівська бізнес-школа УКУ виступить медіа-партнером бізнес-табору "Made in Ukraine", що відбудеться 1-7 липня у Буковелі. Організатори табору - Центр підприємництва "Start-up Ukraine".

"Made in Ukraine" – захід, в рамках якого успішні підприємці розкажуть, як заробляти вже сьогодні. Крім знань і секретів від найкращих бізнесменів, учасники табору отримають можливість реалізувати свої ідеї в Буковелі і отримати 200 000 грн. інвестицій на реалізацію проекту. 

Програма Бізнес-табору розбита на декілька практичних блоків: «Як знайти ідею для бізнесу», «Створення бізнес-плану», «Як притягнути інвестиції», «Стратегія просування продукту і стратегія ефективних продажів», «Покрокові рішення  для старту», «Як розробити сайт, що продає» та ін. Крім того, усі знання учасники будуть проробляти на практиці, а наприкінці табору повинні  будуть захистити свої проекти перед інвесторами та журі.

Спікерами і тренерами табору є найбільш успішні підприємці України у сфері туризму, ресторанного бізнесу, роздрібної торгівлі, рекламних і маркетингових агентств: Ярослав Рущишин (власник текстильної компанії «Троттола» -  9 фабрик, які шиють одяг для світових брендів: Zara і NewLook),  Андрій Федорів (власник маркетингової компанії fedoriv.com), Діма Борисов (успішний ресторатор: Foodtourist,  Охота на ovets, BabyRockі та ін.), Максим Храмов (засновник київського клубу ресторанів "EgoЇсти" ("Піцца Челентано", "Potato House", ЯППИ), співвласник “Банка”  і “Желток”), Єгор Анчишкін (засновник Zakaz.ua і Viewdle), Лілія Горіла ( партнер Маркетинг-групи OS-Direct) та ін.

«Ми – практики, а не теоретики, тому об’єднали найкращих експертів, 16 легенд українського бізнесу, для того, щоб дати людям практичні навики і знання про  те, як працювати  на себе ефективно, досягати поставлених цілей і бути лідером у своєму житті” - Тарас Парандій і Анна Петрова, співзасновники Центру підприємництва  «Startup Ukraine».

Захід буде цікавим для початківців та досвідчених підприємців, менеджерів середньої ланки, студентів старших курсів і молодих спеціалістів.

Курорт "Буковель" в особі його генерального директора Олександра Шевченко виявив свій намір підтримати реалізацію цікавих проектів табору, які стосуються розвитку Буковелю і виділити інвестиції в розмірі 200 000 грн. на їх втілення.

Детальніше про подію.