У новий навчальний рік - з новою групою інноваторів

Вже 16 вересня 2013 року стартує навчання 2-ої групи на Програмі MS in Innovations and Entrepreneurship №1 в Україні, на програмі, де слова "інновації", "ідея" та "стартап" стають реальністю.

MS in Innovations&Entrepreneurship  - це: успішні  українські та іноземні викладачі, можливість розвинути власний проект, менторство, майстер-класи, конференції, командна робота, інтерактивний формат навчання, стажування у компанії, Лабораторія ідей та ще ціла низка можливостей для персонального розвитку та самореалізації.

Навчання розпочнеться з курсу «Підприємництво та інновації», викладачем якого є Жоао Перре Віана, успішний підприємець з Португалії, засновник інвестиційного фонду «LeonardShop». Він має неабиякий досвід у сфері стартапів, адже є власником кількох бізнес-проектів, які він розпочав «з нуля». Впродовж 15-и років Жоао обіймав високі посади у таких компаніях як J.Walter Томпсон, Duval Guillaume, Leo Burnett, Brandia Central та Education Group Evolution, працював в дев'яти країнах Східної Європи, Центральної Азії та Південної Америки.   

«You will be given a deep insight into the nature of business models, describing traditional and bleeding-edge ones and their dynamics, innovation techniques, how to position your model within an intensively competitive landscape, and how to make the redesign of your business model» - коротко від Жоао Перре Віана про концепцію курсу. 

«Business without innovation it’s like a cyclist without a bicycle. If you want to be innovative, don't stay at home», - мотивував Жоао першу групу учасників під час його курсу на Програмі з інновацій та підприємництва.

На кожного учасника MS in Innovations&Entrepreneurship чекає 1.5 року інтенсивного навчання, цінних знань та незабутніх вражень.

Отож, з нетерпінням чекаємо нових яскравих талантів на Програмі з інновацій та підприємництва №1 в Україні!